Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, miért nincs senkim se?

Figyelt kérdés
Lassan 25-leszek, de még egy komoly kapcsolatom se volt. És kilátásban sincs jelenleg semmi, minden lány ismerősöm szerint, kedves, aranyos, rendes, vicces, helyes srác vagyok, mégse találok senkit. Tudok beszélni a lányokkal, nem vagyok csúnya, vagy hülye, ápolt vagyok. És mégse kellek senkinek :( Mindenki azt mondja hogy várjak és kitartás, majd eljön az igazi, de mikor? Lányoktól kérdezem, szerintetek mi lehet a baj, mit csinálok rosszul?
2009. márc. 20. 18:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Szia 21 éves fiú vagyok és még csak 1 hónapos kapcsolatom volt idáig.

A leírtak alapján joggal hasonlíthatom magam hozzád.

Lányoknak leginkább ahogy észrevettem, a vagányabb rossz fiús srácok jönnek be. Egy szó, mint 100 mindketten UNALMASAK vagyunk a lányoknak. Legalábbis a legtöbbnek.:)

Bízom benne, hogy NEKED is és NEKEM is teremtettek egy lányt akinek, CSAK MI KELLÜNK és senki más.:)

Remélem segítettem valamennyit.

Vagy legalább meg vigasztaltalak. :)

2009. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmit.De legyél kicsit rámenősebb.Talán segít.
2009. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok kifelejtettem, hogy 2 db 1 hónapos kapcsolat.De lehet, hogy nem fontos.

Sok sikert!:)

2009. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsak vagytok :D de azért köszönöm. Az dühít a legjobban, hogy a számomra semmirevaló fiúk, akiről leolvasható hogy csak hülyére fogja venni a lányt, ő a befutó, ő kell neki, én meg csak azt kérdezgetem magamtól, hogy ez hogy lehet? A rámenősséggel nincs gond részemről, odamerek menni lányokhoz, kezdeményezem a beszélgetést stb. De akkor sem jön össze :(
2009. márc. 20. 18:40
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

16/F

Nyugi én is teljesen így vagyok. Szerintem a lányoknak nem feltétlenül a nagy arcúak kellenek, már megtanultam LEGYÜNK RÁMENŐSEBBEK ÉS NE MUTASSUNK KI ANNYIT!

2009. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló vagyok.

Ez az amit én se értek.

2009. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Lányként azt mondom,hogy nem kell nyomulni,mert az nem segít.Szerintem ez hülyeség.Ha tetszel a lánynak,szimpatikus vagy neki,akkor jobb ha nem mászol rá,mert pont azzal ugrasztod el.Barátom szerint a csajozáshoz csak jó duma kell.Vagy ha ez nincs meg,akkor jó csóktudomány.Nálam mindkettő aratott.:D 1 éve együttvagyunk.Szóval a jó dumára szavazok :)


17/L

2009. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

A közhittel ellentétben még mindig a fiúknak kell kezdeményezniük. Ha megtetszik egy lány,akkor neked kell közeledni, aztán majd csak alakul a dolog.A lányok nem szeretik a határozatlan fiúkat. Kell valami extra amivel felhívod a figyelmet. Ez akár lehet extra kedvesség is.


Sajnos vagy nem sajnos én azt vettem észre,hogy a kapcsolatok ilyen praktikákon múlnak. Kár,hogy nem tud összejönni 2 ember csak úgy..őszintén...

2009. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel én is így vagyok teljesen, igaz még csak 21 vagyok. De ahogy észrevettem, sok lány, a beképzelt, bunkó, arogáns, ,,*azmegoló" pasira bukik:S Érdekes, aki tényleg normális, kedves, figyelmes, a ,,szavak világába kultúrált" , az már nem is kell? :S Érdekes.....
2009. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél egy próbát ezzel: [link]


Indoklás:


1.) Van a társkeresőkről egy közkeletű tévhit, miszerint oda "csak az alja" jár. A valóság azonban az, hogy ott sincs több hülye, mint az életben. A fennmaradó hányad pedig már éppen olyan értelmes, szép, stb., mint bárki, akivel találkozhatsz az utcán, munkahelyen, akárhol.


2.) A társkeresőnek emellett van két nagyon nagy, egyáltalán nem lebecsülendő előnye is:


a.) Eleve azért megy oda mindenki, mert kapcsolatot, szerelmet akar, NEM pedig azért, mert barátságot (amit aztán "nem akar elrontani"). Márpedig ha ez az alapállás, akkor mindenfajta erőlködés és aggodalom nélkül, garantáltan és bizonyosan lehet kapcsolat és szerelem az ismerkedésből kölcsönös szimpátia esetén.


b.) Élőben legalább fél-egy órát eltart, amíg egy vadidegen emberről úgy-ahogy felméred, hogy kiféle-miféle, mit szeret, mit nem, mi érdekli, mi nem, stb. ... és akkor ez még csak egy alapinformálódás. Társkeresőnél viszont egy jól kitöltött adatlap már elárulja mindezt, és néha még többet is, így máris megítélheted, hogy kb. mennyire vagytok kompatibilisek - vagyis azt is, hogy te mennyire jönnél be neki, így pedig tovább növelheted az alapból is magas "összejövési" esélyt.


3.) Szintén tévhit, hogy a társkeresőkön komolytalanok a népek. A valóság itt is az, hogy csak ugyanannyi a komolytalan, mint élőben, a fennmaradó hányad pedig komoly. Bizonyíték: évekkel ezelőtt én is a fent belinkelt oldal révén ismerkedtem meg azzal a lánnyal, aki azóta már a feleségem, és akivel csodálatosan megvagyunk.


Tanulság?


Neked is sikerülhet.

2009. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!