Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy mindig oda lyukadok ki, hogy barát? 18/f

Figyelt kérdés
egyszerűen semmi nem jön össze... dicsérgetnek, hogy ilyen meg olyan, meg, hogy helyes is vagyok, és utána meg jönnek a szövegek, hogy fontos vagyok, meg, hogy mindent a barátaimért...nem mutatom ki, hogy rosszul esett, de valahogy én nem azt akartam volna... nem mondható az, hogy nem mondom el lényegre térően, de ezek szerint nem vagyok jó már senkinek, úgy mint több mint barátság... belefáradtam már, mindenből az lesz, hogy így a jó barát úgy, és inkább már még fbre sem megyek fel, mert unom, hogy barát barát, van már elég barátom, nem mondom, hogy nem jó, de az mégsem olyan mintha lenne egy társ, pedig annyira jó lenne már... :( 18 évesen semmi tapasztalatom...:(
2011. máj. 7. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél tapló, lekezelő, bunkó és lesz elég barátnőd. A kérdés az, hogy így milyen lányt találsz magadnak.:)
2011. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyél tapló, lekezelő, bunkó és lesz elég barátnőd.
2011. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én mindig oda lyukadok ki, hogy csak szex. 24/l
2011. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 17:19 - biztos mert csak a tapló, lekezelő, bunkó srácokkal állsz szóba, akik elsősorban arra hajtanak. :)

Látod, működik ez. :P

2011. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél tapló, de arra jobb ha rájössz hogy az nem jön be egy csajnak ha folyton bókolsz meg kedveskedsz neki, unalmassá válik könnyen. Szeretik ha van kihívás, pl néha ne adj egyértelmű válaszokat. Pl: "jó az új ruhám?" "nem rossz" Ne rohand le az érzéseiddel, de már az elején szögezd le hogy többet akarsz. Ha sokáig húzod átalakul barátsággá és onnan már nem mászol ki. Ha a lányt nem zavarja hogy többre vágyol és még így is hajlandó a társaságodban lenni, és ugyan úgy küldi a jeleket akkor nyert ügyed van.
2011. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy az elején rendesnek tűnnek, és jól elbeszélgetünk.
2011. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

www.mexdeluxe.hu

küldesd el magadnak a könyvet és megtudod

(vonzalom keltés 0)

2011. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
BÓKOLJ! Biztos nem bókolsz, vagy nem bókolsz eleget - ha bókolsz, fogja tudni h nem barátságot akarsz :)
2011. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem, hát köszi a válaszokat, próbálkozom, de valszeg csak hozom a formám amit eddig...:(
2011. máj. 8. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de nekem is a barátság maradt, de azért mindig felajánlottam, hogy csak szóljak ha unatkozok.. volt már több barátom de annyira elegem lett ebből, vagy másból hogy jó ideje szingli vagyok. ja és 18 évesen volt az első barátom, elkésve sztem nem vagy:)
2011. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!