Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom egy srác tudomásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy srác tudomására hozni, hogy nekem csak egy barát? (lent)

Figyelt kérdés

Már többször is próbált elhívni valahova, de eddig valami mindig közbe jött és ez alatt az idő alatt rájöttem h nekem nem is tetszik igazán, csak egy fellángolás volt. Nem szeretném megbántani mert tényleg jól érzem magam mikor vele beszélek, de többet nem szeretnék. Hogyan tudom ezt vele éreztetni??? Kérlek rendes válaszokat adjatok, fontos lenne. Köszönöm.


16/L


2011. aug. 29. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy csak barátként tekintesz rá,ne hülyítsd tovább.
2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg éppen megbántod

a férfiak nem olyanok mint a nők az igazságot 1000X jobban bírják mint a hitegetést


pl LACI CSAK BARÁTKÉNT KEDVELLEK EZ VAN

2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha ezt igy megmondom neki akk utána is olyan jóban lennénk mint most??

2011. aug. 29. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy üzit: "Szia.El kell mondanom valamit,lehet rosszul fog esni de úgy érzem ez a helyes és őszinte dolog: barátságnál többet sajnos nem tudok ígérni neked - kérlek ne haragudj" ... Ha normális akkor nem fog haragudni,utálni, max. durcáskodik,nem szól hozzád egy hónapot, vagy ugyanezt mondd el személyesem ha bátor vagy, de NE hazudj neki semmiképpen sem és ne titkold el ezt,a lényeg hogy monnd el neki minél előbb...
2011. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minnél tovább húzod annál jobban fog haragudni.
2011. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megmondom neki személyesen ennyit megérdemel :)
2011. aug. 29. 14:10
 7/14 anonim ***** válasza:
sok sikert
2011. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, szükségem lesz rá. Tényleg nem akarom megbántani :(
2011. aug. 29. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
azért előtte leszophatnád...
2011. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsókám,te egy ritka nagy tirpák vagy.Inkább menj innen és nőj fel.
2011. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!