Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom egy srác tudomásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy srác tudomására hozni, hogy nekem csak egy barát? (lent)

Figyelt kérdés

Már többször is próbált elhívni valahova, de eddig valami mindig közbe jött és ez alatt az idő alatt rájöttem h nekem nem is tetszik igazán, csak egy fellángolás volt. Nem szeretném megbántani mert tényleg jól érzem magam mikor vele beszélek, de többet nem szeretnék. Hogyan tudom ezt vele éreztetni??? Kérlek rendes válaszokat adjatok, fontos lenne. Köszönöm.


16/L


2011. aug. 29. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha személyesen akarod neki elmondani, akkor egy pár jó tanács, ami talán hasznos lehet:

1. Amikor elhívod hogy beszélj vele hangsúlyozd neki hogy nem randizni szeretnél.

2. Mikor találkoztok ne kertelj, ne várd meg a találkozás végét azzal hogy miről is akartál vele beszélni.

3. Ha úgy érzed hogy nagyon elkeseredett akkor fényezd egy KICSIT hogy milyen jó barát, mennyire jól érzed magad vele, mennyire jól tudsz vele beszélgetni, DE ELŐTTE hangsúlyozd neki hogy csak barát!

és 4. elköszönésnél nem tudom milyen vagy alapból, de nem ajánlatos a puszi sem szerintem hacsak nem vagy alapól is olyan hogy mindenkit puszilgatsz. B.

2011. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és sok szerencsét! :) B.
2011. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat :) meg fogom fogadni :) de én mindenkinek puszival köszönök és ezt ő is tudja, de ha nem puszival köszönök el akk nem hiába fényeztem h mien jó barát??? Hiszen csak idegeneknek nem adok puszit.
2011. aug. 29. 19:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan, így lehet, ha amúgy is puszival köszönsz és köszönsz el a barátokkal. De ezt nem tudtam, azért írtam hogy nem tudom milyen vagy alapból. B.
2011. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!