Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, miért nincs senkim se?

Figyelt kérdés
Lassan 25-leszek, de még egy komoly kapcsolatom se volt. És kilátásban sincs jelenleg semmi, minden lány ismerősöm szerint, kedves, aranyos, rendes, vicces, helyes srác vagyok, mégse találok senkit. Tudok beszélni a lányokkal, nem vagyok csúnya, vagy hülye, ápolt vagyok. És mégse kellek senkinek :( Mindenki azt mondja hogy várjak és kitartás, majd eljön az igazi, de mikor? Lányoktól kérdezem, szerintetek mi lehet a baj, mit csinálok rosszul?
2009. márc. 20. 18:28
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az társ kereső oldalas hozzá szóláshoz szolnék hozzá, ismerem az oldalt, és még vagy 2-hasonlón fent vagyok, valahol már vagy 2éve, de semmi.
2009. márc. 20. 19:54
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most már minden percben összejöhet. :) Tény, hogy nekem is beletelt egynéhány évbe a siker, de végül nem maradt el.


Viszont... ha szabad kérdeznem, milyen lányokat kerestél eddig?

2009. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Milyen lányokat? Nincs nagy elvárásom, általában aki megtetszik, aki szimpatikus, nem szeretem és keresem a plázacicás lányokat. Szeretem ha lehet beszélni egy lánnyal, és ne 2-3betűs szavakkal válaszoljon nekem, pl ha megkérdezem tőle milyen napja volt. Miért ennyire nehéz? :S Bunkó meg nem leszek csak azért hogy legyen valakim, mert az meg nem én vagyok :)
2009. márc. 20. 20:07
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a bunkóság a legjobb szó erre... Minden lány álmodozik arról, hogy ledumálja a lábáról a magabiztosságával egy srác, de persze ez csak akkor jön be ha tetszik a lánynak, mert ha nem akkor hiába vagányság, jópofizás...

Egyébként pont ma gondokodtam hogy felteszek egy ilyen kérdést, csak én lány vagyok, és 19 éves, de helyzetem dettó ilyen. Nekem is folyton mondják, hogy majd eljön az a valaki, kössz ők könnyen beszélnek, nekik már eljött, legyenek csak egy kicsit a mi helyünkben.

2009. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a kérdésre válaszolva, nem csinálsz semmit rosszul, mert magamból kindulva én sem csinálok semmit rosszul, mégis egyedül vagyok. (hacsak az nem számít rossznak, hogy nem járok el mindenféle discokba, és nem smárolok akárkivel negyed óra tánc után...)
2009. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben jártam mint te. Én is mindenáron már szerettem volna egy kapcsolatot, és mégis úgy jöttünk össze a barátnőmmel, hogy eleinte barátok voltunk, és nem is gondoltunk kapcsolatra. A lényeg szerintem, hogy ne úgy nézegesd a lányokat, h ok, ez jó lenne/ez nem lenne jó nekem. Tartsd a kapcsolatot a neked szimpatikus lányokkal, beszélgess velük sokat, akár msn -en is, és akkor meglátod, hogy ki lehet az, aki neked is tényleg bejön és nem csak hogy "ok, ő is jó lesz, csak legyen valaki". Ha tehát egy ilyen szimpatikus leányzót megismersz, akkor szerintem szépen lassan közelíts hozzá. Nem kell egyből válasz elé kényszeríteni, hogy szeretne-e veled járni vagy sem. Vegyél neki virágot, csokit, hívd el moziba, töltsetek több időt együtt, és aztán fokozatosan lehet egyértelműsíteni, hogy te mit is szeretnél. Ezalatt mindkettőtöknek lesz ideje elgondolkozni azon, hogy tényleg a másik fél kell -e nektek.


A lényeg: ne egyből a járunk/nem járunk kérdés kerüljön elő.


Sok sikert!

2009. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
azert mert olyan csajokat nezel ki magadnak, akiknek vagany fiuk kellenek. Tudod hany rendes, aranyos egyedul allo lany van, aki csak arra var, hogy ilyen fiuk kozeledjenek felejuk? Kicsit lejjebb az elvarasokkal, ja es kezdemenyezz, tudom, hogy manapsag az a divat, hogy csak kezdemenyez, de ez nincs rendjen, probalkozz, bokolj es mutasd ki, hogy komoly szandekaid vannak.
2009. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom, rossz helyen keresel, mert nagyon sok lány van aki nem olyan. Nekem egyáltalán nem jönnek be a vagány, nagyszájú, menő csávók akiknek jó dumájuk van... Sokkal jobban kedvelem a csendes, intelligens, esetleg kicsit kisfiús típust.:D Nálam sokat számított végülis a rámenősség, mert attól döbbentem rá, hogy mennyire fontos vagyok, még akkor is ha borzalmasan zavart, hogy nem hagy békén... :D És még nagyon sok lányt ismerek aki ilyen! Mondom ezt egy 2 éves kapcsolat után. Szóval biztos találsz, sok szerencsét! :D

17/L

2009. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Általában, ha kimutatom hogy mit érzek megijednek a lányok, nem azonnal persze, nem rontok egyből a falnak, 1-hét a választó vonal nálam :( ilyenkor kapom a kifogásokat, amin nem tudom sírjak e vagy nevessek, mert annyira elcsépelt és szánalmasakat tudnak néha mondani. Volt olyan lány aki az első közös találkozás előtt 1órával mondta le a dolgot :( utána szombat este megismerkedtem egy lánnyal, jót beszélgettünk, nem ragadtattam el magam, hogy na ez már megvan, próbáltam kedves lenni, és spontán, vicces, érdeklődő, erre ki a befutó? Megint egy számomra, senki, kinézetre szánalmas, csak arra kell a lány típusú férfi, ekkor nagyon mérges lettem, szerintem lehet érteni hogy miért :( És ahogy írtam az igényeim nem magasak, nem kérek sokat, legyen velem őszinte, ne csaljon meg, kedves legyen és szeressen. Ez sok? Túl sokat kérek :(
2009. márc. 20. 20:36
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk van a dolognak egy olyan oldala is, hogy az olyan lányért, amelyik bedől az ilyeneknek, eleve nem is kár, sőt. Inkább most vigye el előled egy ilyen, mint mondjuk ötévnyi házasság és két gyerek után.


Egyébként egy tipp: nem tudom, hogy állsz zenei téren, de ha legalábbis el tudod viselni a metal/goth vonulatot, akkor érdemes ilyen lányok között keresgélned. Hogy miért? Azért, mert ezek az irányzatok egyfajta közösséget is teremtenek a rajongóik között, és ez együttjár bizonyos életszemlélettel, gondolkodásmóddal is - és ennek általában része egy bizonyos fajta "kiemelkedettség-érzet" az "átlagból", amit igyekeznek megfelelő magaviselettel is alátámasztani. Ez persze nyilván nem sikerül mindig, és az ilyenek között is vannak hülyék, lévén ez sajnos elkerülhetetlen, de a fent vázolt alapelvek miatt legalábbis kicsit nagyobb az esélyed arra, hogy találj köztük rendeseket, akikből tényleg lehet valami.


Esetleg nézz körül itt is: [link] . Ez alapvetően egy közösségi oldal, tehát nem társkeresésre tervezték, de ha ügyes vagy, lehet úgy is használni. Többeknek is sikerült már. ;)

2009. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!