Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, miért nincs senkim se?

Figyelt kérdés
Lassan 25-leszek, de még egy komoly kapcsolatom se volt. És kilátásban sincs jelenleg semmi, minden lány ismerősöm szerint, kedves, aranyos, rendes, vicces, helyes srác vagyok, mégse találok senkit. Tudok beszélni a lányokkal, nem vagyok csúnya, vagy hülye, ápolt vagyok. És mégse kellek senkinek :( Mindenki azt mondja hogy várjak és kitartás, majd eljön az igazi, de mikor? Lányoktól kérdezem, szerintetek mi lehet a baj, mit csinálok rosszul?
2009. márc. 20. 18:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megértelek, mert én is voltam hasonló helyzetben sokáig. Egy kicsit el foglak keseríteni: benned van a "hiba".

Igen, mert túl kedves-rendes-megbízható srác vagy. Ami mind pozitív tulajdonság, és a csajok is értékelik, ha egy működő kapcsolatban ilyen vagy, de vagy nem feltétlen veszik észre, vagy teljesen félreértik ezeket a tulajdonságokat az "ismerkedési fázisban".

Nem azt tanácsolom, hogy legyél bunkó, mert egyrészt ha valaki nem az, akkor nem tud az lenni; másrészt nem hiszem hogy olyan csajra vágysz, akinek ez kell. Én azt gondolom, hogy egy kicsit vegyél vissza a kedvességből, mert az igenis sok lehet egy lánynak.

Sokkal jobban jársz, ha kedves szavak helyett inkább rámosolyogsz (de nem idétlen vigyor: értsen belőle), fontos a szemkontaktus, de simán végigmérheted "véletlenül" úgy, hogy látja. Elsősorban ne Te beszélj, hanem hagyd hogy a lány beszéljen. Mindig figyelj oda rá, akár bele is kérdezhetsz a storyba, hogy lássa hogy "ott vagy". Ezeknek mind az az értelme, hogy tudat alatt/tudatosan vegye azokat a jeleket, amikből nyilvánvalóvá teszed, hogy nem csak mint embert érdekled, hanem mint nőt.

Nekem egy nőfronton elég sikeres férfi mondta, hogy nőt megszerezni úgy kell, ahogy a fehér cápa vadászik: lesből támad, beleharap egy nagyot a fókába, aztán megvárja míg elvérzik. Azaz a csajra az első találkozáskor próbálj minél mélyebb benyomást gyakorolni, aztán vonulj kicsit vissza. Ha csak a kezét kell érted kinyújtania, akkor nem vagy annyira érdekes.

Sok sikert, és ne keseredj el, mert azt a lányok 500 méterről megérzik, és nem szeretik...

2009. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg nem benned van a hiba. Sajnos ilyen a világ. A lányoknak tényleg bejönnek a bunkó pasik, habár nem tudom miért. Én pl 18 éves lány vagyok, nekem se volt még kapcsolatom, és ahogy körülnézek a fiúk közt, nem is lesz egy hamar. Nem érdekel, hogy a többi csajon már végigment a fél város, nekem akkor is normális srác kell!! És ha most nincs, akkor várok.

Egyébként tényleg hihetetlen, mi a normális, divatos manapság mind a fiúk, mind a lányok körében... Undorító, nem tutok rá más szót.:S

És tényleg sok olyan lány van, aki a hozzád hasonlókat keresi. Pl én, meg pl a 19 éves hozzászóló stb. Szal ne add fel! :)

Egyébként hová valósi vagy? :D

2009. márc. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát rengeteg, hozzá szólást kaptam, de szinte mind más XD Vagy vegyek vissza, vagy legyek rámenős, legyek határozott de azért ne annyira, hol van az arany középút :S :)De azért nagyon értékelem a tanácsokat, köszönöm mindenkinek :) Amúgy a hol leledzem kérdésre, szerintem amilyen szerencsém van jó messze attól a lánytól akinek biztos tetszik a felfogásom :D Egyébként Jász-Nagykun-Szolnok Megye -> Karcag
2009. márc. 21. 08:14
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is lány vagyok,

szerintem ha minden stimmel veled, akkor biztosan nagyon hamar kiadod magad. légy kicsi titokzatosabb. én például csomószor randiztam egy fiúval életem egy olyan szakaszában, mikor valamit nagyon megbántam. jól éreztem magam vele, ezért sokszor nem figyeltem arra, hogy az érzéseim ne látszódjanak az arcomon. sokszor elgondolkoztam a problémámon és ő mindig észrevette. újra meg újra megkérdezte, mi a baj és nagyon vonzotta, hogy nem érthet meg. vess be ilyen praktikákat. és ha tényleg egymáshoz valók vagytok, akkor a végén nem a titok fog neki kelleni, hanem te.

2009. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Pff... Ettől áll égnek a szőr a hátamon. Praktikák, titkolózás, "jelek"... A fenébe is, a szeretet az őszinteségről szól és a nyíltságról. És ha ezt csak praktikákkal és titokkal lehet megszerezni, akkor már régen rossz. Nekem a feleségemmel együtt három barátnőm volt életemben; miért van az, hogy kivétel nélkül mindhármukkal őszintén és nyíltan tudtunk összejönni, majdhogynem "megbeszélés-szerűen", trükkök, praktikák és titkok nélkül?
2009. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
oké, vannak ilyen kapcsolatok, de ő 25 és vele nem jött szembe ilyen lány eddig. sztem ehhez szerencse is kell. ha pdig kicsit okosan csinálja, lehet hogy sikere lesz
2009. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, én is 25 vagyok. De mindegy, természetesen kívánom neki is a legjobbakat. Csak ahogy észrevettem, az eleve így induló kapcsolatok többnyire labilisak is. De ne legyen igazam!
2009. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk!Én egy 20éves csaj vagyok és amiről itt beszélgettek,tényleg így van!Saját tapasztalatból mondom,hogy sajnos a lányoknak tényleg a "rossz" fiúk kellenek!Nem tudom miért,szerintem sem jó ez így,de tény,hogy így van!Szerintem ez ösztönös bennünk...csak gondoljatok az állatvilágra...minél erősebb,magabiztosabb,sokszínűbb a hím annál vonzóbb a nőstény számára!Velünk is így lehet,amit sokszor tán meg is bánunk,de így,fiatalon valahogy csak a "zűrös" pasik kellenek!Később persze fontosabbá válik a nyugodtság,a biztonság...Ezt tudom most mondani.
2009. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rosszul nézhetsz ki!!vagy csak meleg vagy és nem vallod be magadnak se!!!ez nagyon gáz!menj fizetős nőkhőz vagy palikhoz!!!hát ha meg sajnálnak!!!*
2009. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Hát hogyha tényleg igazak ezek amiket irtál szerintem akkor tényleg csak várnod kell.... NIncs más választásod...:) hidd el amugy mostanába sokan vagyunk igy ezzel,hogy nehezen talál ránk a szerelem..sajnos én 17 éves vok de még senkim se volt .. vhol azt mondom hiányzik,de vhol meg örülök..és tudom h ugyis eljön majd !!!!!amikor nem várom..:) SOk SIkert és KITARTÁS!
2010. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!