Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért rontom el mindig, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért rontom el mindig, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nemrég múltam 15, és eddig még nem volt barátnőm,több csajnál is próbálkoztam, volt amelyikről letettem, volt amelyiknek szerintem be sem jöttem, és úgy érzem, hogy mindig hülyeséget mondok/csinálok. ÉS nagyon nehezem veszem rá magamat,hogy egy csajjal beszéljek.. Amúgy szerintem nem nézek ki olyan rosszul, azt mondják rólam, hogy helyes vagyok. Az egyikkel 2 hónapja majdnem összejöttem, de úgy érzem hogy nem volt felkészülve, és ő is, meg én is elrontottuk az egészet. Azóta nem nagyon beszéltem vele, összejött egy másik sráccal, akiről még azt mondta nekem, hogy nagyon nem jön be neki és már nagyon zavarja, hogy nem hagyja békén. És mégis összejöttek. :/
2011. máj. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott rontod el, hogy azt hiszed, 15 évesen kötelező barátnődnek lennie. Pedig előfordulhat, hogy 19 évesen lesz először nőd. Vagy 30 évesen. Majd ha elég érett leszel hozzá.
2011. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van!
2011. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor ne foglalkozzak velük?
2011. máj. 3. 17:26
 4/4 hümi ***** válasza:
Ha ennyire meg vagy feszülve, hogy egy csajjal beszélni kell akkor menj társaságba és próbálj feloldódni.. nem kell összeomlani ha nemjött ezzel-azzal össze a dolog majd jön más, te is változol idővel és a lányok is. Lehet 1-2-3 év múlva nem lesz semmilyen kétséged ilyen témába :D
2011. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!