Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az hogy nekem nincs senkim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy pasit,de valahogy nem találok. 15 éves csaj vagyok sportos 170cm és 63 kg. Kék szemek barna félhosszú haj és szerintem szép vagyok. De akkor mért nincspasim????? :(
2011. ápr. 5. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az lehet hogy nem szűz. De az nem biztos, hogy van pasija.
2011. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elötti! Lehet hogy neked nem számít a külső, de nekem nagyon hát ez van !
2011. ápr. 6. 20:21
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát így meg szerintem ne csodálkozz, hogy miért nincs pasid.

1. Kicsit talán lejjebb kéne adni, nem lehet mindenki robert patiszon.

2. A gőgös és csiszolatlan modorod alapján egy buta libának tűnsz. Talán kívűl szép vagy, de a lelked rohad. Legalábbis én a közelébe se mennék egy ilyen beképzelt tyúknak...

2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
előbb tanuld meg leírni robert patinson nevét utána dumálj nem vagyok beképzelt. de te nem lehetsz valami szépség mert a szépfiúk a széplányokat szeretik ennyi.
2011. ápr. 9. 02:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól van kislányom, szerintem menjél vissza barbizni és majd pár év múlva talán rájösz miről beszélek
2011. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!