Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én "mindent" megtettem. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én "mindent" megtettem. Még sincs senkim. Mi tévő legyek? 22/F

Figyelt kérdés
Hát sajna lassan 4 és fél éve nincs barátnőm. Az utóbbi fél évben nagy rohamot indítottam az ügyben, hogy legyen barátnőm. Több lánynál próbálkoztam, de az eredmény egy jó nagy, kerek NULLA. Így most feladtam az egészet. Talán túl görcsös vagyok. Sőt!! Tuti!! :) De már nagyon szeretnék egy társat magam mellé. Egyetemista vagyok, járok szórakozni, szocializálódom. Minden egyetemi rendezvényen részt veszek. Néha más városokba is eljárunk bulizni. Igaz annyira ezeken a helyeken nem szoktam ismerkedni, mert önbizalmam is egy kerek nulla:( Sportolok, egyátalán nem vagyok csúnya, van stílusom, igényes vagyok és divatosan öltözködöm. De valami miatt elkerül a szerelem. Pedig mindenhol csak azt látom(való élet, facebook), hogy mindenki kapcsolatban van v épp most talált rá a szerelem. Én meg tengetem az életem egyedül.........:(
2011. márc. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon látszik rajtad, hogy mindenáron nőt akarsz, lassan már mindegy, kit, és minden héten mással ismerkedsz, az taszítja a lányokat. A nőknek az kell, hogy Ő legyen a különleges számodra, nem az, hogy bárki jó, csak legyen már valaki.
2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! Rengetegen vannak így ne hidd, hogy te vagy az egyetlen. Egyébként ha tényleg jól nézel ki,akkor nem tudom, hogy csak egy lányt keresel magad mellé, vagy az igazit. Ha csak valaki, hogy melletted legyen akkor valami prob van vagy stílus, vagy duma vagy valami. Ha az igaz szerelmet, keresed, az sajna necces és nehezen jön össze néha. Az a fő járkálj ismerkedj és idő után biztos összejön valami. Mindenki elkel egyszer:)
2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Éppen azért mert görcsös vagy és nincs önbizalmad! Nekem is volt ilyen "na most szerzek magamnak egy barátot" hullámom de mondanom sem kell, hogy szakítás lett a vége. Na akkor elhatároztam, hogy összeszedem magam. Próbáltam megváltoztatni a világszemléletemet, vettem a bókokat és ezek mind megerősítették az önbizalmamat.


Korábban üres dumának vettem, amikor mondták, hogy egyedül kell teljes értékű embernek lenni és csak akkor jöhet képbe egy társ. A társ "feladata" pedig "csak" az, hogy melled legyen, ne pedig rá támaszkodj. Rengeteg mindenbe belevágtam, elkezdtem hosszabb távú terveket is szövögetni és ezek elvonták a figyelmemet a pasi-projektről. Azóta meg nem győzök válogatni:)


Úgyhogy hajrá, fog az menni csak ne görcsölj mert mi lányok menekülünk az ilyen fiúk elől. Lehet, hogy annyira akarod, hogy az már taszító is. Finoman közeledj, ha pedig nem jön össze akkor örülj, hogy legalább nem húztátok sokáig egymás idejét.


L/19

2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem ki vagy:D
2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nőt keresek magam mellé. Ha csak azt akarnám, hogy csak legyen mellettem valaki, akkor már lenne. De én tényleg egy komoly barátnőt szeretnék....
2011. márc. 20. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

menj ki az utcára,és szólítsd le a lányokat,beszélgess velük.ha 100 lányból 100 elutasít akkor kösd fel magad.

ez a legjobb tanácsom.tanuljál,dolgozzál.

2011. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok mint te :) De én már beletörődtem és nem görcsölök miatta. Minél jobban akarsz valamit annál jobban nem fog összejönni.
2011. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!