Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32 éves átlagos nő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves átlagos nő vagyok. Most ért egy nagy csalódás, ki derült a férfiről akit szerettem és mindent megtettem érte, hogy egy szélhámos csaló és csak játszott az érzelmeimmel is. Tudtok ötletet adni hol lehet normális férfiakkal ismekedni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :-(.....Egy ilyen helynem én is örülnék....!
2009. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. társkeresőn.

Csak az a gond, hogy van talán EGY - a többiről meg beszélni sem érdemes. Ezt az egyet aztán vagy megtalálod - vagy nem.

2009. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ja!Hát ez az!
2009. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát okosabb nem lettem,de azért köszönöm.
2009. ápr. 4. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el barátnőiddel táncolni, a Nyugati környékééén van ez a SZTÁR FM (ha jól tudom). Ja, bocsi, könnyen beszélek, nem tudom pesti vagy-e?

Hát nem egyszerü a helyzet, ha úgymond korban hozzád illőt keresel, azok általában most foglaltak. Vagy fitalabbt találsz, vagy 45 fölöttit. Amúgy meg a kor nem számít, annyit olyat lehet hallani mostanában, hogy a férfi a fiatalabb, akár 10 évvel is.... nincs ezzel semmi gond, ha normális és szeretitek egymást!

Én sem találtam 7 évig (most vagyok 40), és egy régi szerelmemmel jöttünk össze újra.

Amúgy meg sosem tudhatod, hol talál rád a szerelem, akár egy buszon, vagy egy boltban.... csak járj nyitott szemmel, nyitott szívvel.

Sok sikert!

2009. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket
2009. ápr. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!