Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én megtettem mindent. Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én megtettem mindent. Szerintetek elég?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: szombaton szeretkeztünk a barátommal, és bennem maradt a gumi. Aktus után lezuhanyoztam,és amennyire tudtam, "kimostam" magam (tudtommal a víz megöli a spermiumokat), és 1 órával később már be is vettem a sürgősségi tablettát, 12 órával később a másodikat (Rigesoft). A probléma az, hogy a betegtájékoztató szerint ha késik a menzesz, nem szabad beszedni. Nekem csütörtökön kellett volna megjönnie, de úgy döntöttem, inkább beveszem. Szerintetek jól döntöttem? Miért ne szabadna 72 órásat bevenni, ha késik? Mekkora az esélyem a teherbeesésre? (bocsánat, hogy ilyen hosszan taglaltam a problémát)

Előre is köszi a válaszokat


2010. szept. 27. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Lehet még sterilizáltatnod kellett volna magad.
2010. szept. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nem lesz baj!!de ha nagyon izgat a dolog menj el nőgyógyászhoz.
2010. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
valószínű, hogy azért van ráírva mert ha késik akkor feltételezhető, hogy már terhes vagy, és ha beveszel egy ekkora hormon tartalmú gyógyszert terhesség esetén akkor az olyan fogyatékosságot okoz a gyereknek (ha esetleg amellett döntenél hogy megtartod)
2010. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

A víz nem öli meg a spermiumokat!!


Azonnal szerezz be 72 órás esemény utáni tabit mert holnap ilyenkor már késő lesz ha nem veszed be, mehetsz abortuszra!!!

2010. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Furkó Lurkó bölcs és megértő válaszát köszönöm szépen, még megfontolom :D

Köszönöm a többi választ is :)

Még valami: a 72 órás tabletta miatt kb mennyit késhet a menzesz? Gondolom ez egyénenként eltérő, de a tapasztalatokra kíváncsi lennék.

Köszi

2010. szept. 27. 00:46
 6/12 A kérdező kommentje:

00:46 - mielőtt még nagyon kiakadnál, kérlek olvasd végig a kérdésemet. Ebben az esetben fel fog tűnni, hogy az aktus után 1 órával már bevettem az első tablettát.

köszi

2010. szept. 27. 00:48
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne tárolj gumikat a butykosban,se műanyagot,se alumíniumot.Nem szeméttelep a pin*d.A használt gumit a kukába kell dobni.A fémet meg vidd be a Méh-be,pénzt kapsz érte.Nem a méhedbe...az egy vállalat.
2010. szept. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ja most olvastam végig, ha bevetted akkor biztonságban vagy!


Az azért van ráirva a tabira hogy ha késik akkor nem szabad bevenni mivel akkor már zigóta van, ez meg károsítja ha beveszed, aztán ha nem veteted el mert úgy döntöttél, hoyg mégse akkro a tabi miatt séárült gyereket fogsz szülni..


A tabletta miatt amugymeg 1-2 napon belül meg fog jönni, de marha erősen!

2010. szept. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Előző válaszomat kiegészítve mivel félreérthető, szóval a ,smtruacio késésnél lehetséges az hoyg amiatt késik mert már terhes vagy és azért van odairva hogy ez esetben már ne vedd be! Hanem ilyenkor első a doki, hoyg megállíptsa mi a helyzet.
2010. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
00:54 - minden szeretkezés után ellenőriztük hogy minden rendben van-e a gumival, úgyhogy korábbi szexből nem lehet probléma :)
2010. szept. 27. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!