Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan összetörte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan összetörte a szívem és nemtudom túltenni magam rajta. Mindent megtettem már de tényleg :w Létezik ez? Ennyi idő után is? De meddig még?

Figyelt kérdés

Mindez tavaly augusztusban történt.Decemberben volt egy kis visszaesésünk,de csak 1 hónapig tartott kb aztán megint megbántott és elment tőlem.De még ma is ha véletlenül meglátom,kiver a víz,a torkomban dobog a szívem és teljesen a padlóra küld minden egyes alkalommal.Pedig egymáshoz sem szólunk egy szián kívül ha véletlen összefutunk.

annyira bele vagyok betegedve :(


2010. máj. 5. 00:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is összetörték kb. három hete. :) Én már okés vagyok. Próbálj ne összefutni vele. Ja és zárd le a dolgot, sírd el a családnak, hogy mi volt a baj, miért lett vége stb. Aztán pedig mindenkinek kürtöld szét. Hidd el, minden egyes sztorizgatás felére csökkenti a fájdalmat. :) Iszonyat gyors módszer.
2010. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

menj bele mindenbe!

csak az, ha nem történik veled semmi, akkor marad meg egyvalami az agyban

kezdj el csajozni, sportolni, bulizni, soha ne állj meg, küzdj az adrenalinért!

mindig haverok, csavargás, ,és amiket imádsz (autórallyk, szörfözés, hegymászás, bungi jumping, ...)

haza csak tanulni és aludni járj

a tv-t felejtsd el

2010. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha összejössz másvalakivel - de úgy, h meg is szereted - akkor hamar elfelejted. :) De ha gondolod, újra is kezdhetitek...
2010. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nem nem akarom újrakezdeni.mert ez a srác nemképes szeretni.legalábbis engem nem.csak egy tárgyként kezel.

mást meg így hogy szeressek meg? ha minden mozdulatról,minden helyről ő jut az eszembe?

kihasználni meg senkit nem akarok.nem olyan lány vagyok

2010. máj. 6. 18:51
 5/20 anonim ***** válasza:

szegény, egy év alatt nem sikerült kiheverni? :S Legalább elkürtölted országnak-világnak? Csak mert én ezt tettem. És végre elkezdtem magamnak élni. Te is tégy így. Na meg végre bámészkodok az utcán, meg mindenhol. :) :) Persze nehéz ilyet találni még egyet, dehát reménykedni kell, mást úgysem lehet tenni.


20/F

2010. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
eskuszom mintha szorol szora sajat magamat hallanam...pont igy vagyok en is...olyan fura mastol is hallani azt hittem h csak en nem tudok elfelejteni valakit 1ev alatt...nehez igy tanacsot adni mikor tudom h milyen nehez tultenni magad rajta...de csak annyit tudok mondani h remenykedjunk abba h az ido hatha megoldja...tudom h mennyire hianyozhat s h mindig mikor meghallasz vmit amit o szokott mondani,vagy egy hely,egy nap amirol eszedbe jut erzed h a szived szakad meg...:-(de kitartast :-)
2010. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem küröltem.mert az a helyzet h maga a srác sem tudja h ez mért fáj nekem annyira.a végén már azzal borított ki,h láttam a szemében,hogy ő tényleg ártatlannak gondolja magát és el is hiszi,h nekem azoknak a dolgoknak amiket tett,nem kellene h fájjon.nem értette mért nem folytathatjuk tovább mintha mi sem történt volna. :/
2010. máj. 6. 19:09
 8/20 anonim válasza:
a multkor megkerdeztem h miert kinoz s nagy artatlanul azt kerdezte h o?hat mar megint mit tett?mivel bantott meg?... ha igazan szereted nehez ido all meg elotted (az aki ugyanugy van mint te) L19
2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt e helyzet. őrülten szerettem őt, bármit meg tettem volna érte. Aztán elhagyott, mert "keveset találkoztunk", egy hónapig volt velem, de az volt életem eddigi legszebb hónapja. Egy évig nem tudtam mást szeretni, még sírni sem tudtam. Aztán elérkezett a szakítás egyéves évfordulója. Egész nap szomorú voltam, és tesin szekrényt ugrottunk, ugrottam és a tetején tört ki belőlem a bőgés. Nem tudtam visszafogni magam. Azóta nem bánt a dolog, ha meglátom persze még eszembe jut, hogy szerettem, és valószínűleg örökké szeretni fogom a szívem mélyén, de vége van, külön életet élünk. És ez így jó, ha nem voltam elég jó neki, bármit is próbálnék tenni. Hidd el, találni fogsz valakit, aki sokkal többre tart egy sziánál:) Én szorítok neked:)

16L

2010. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Együttérzek, én is ugyan ebben a helyzetben vagyok már lassan háromnegyed éve... De szóról szóra ugyan ez..
2010. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!