Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkó vagyok még sincs senkim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Bunkó vagyok még sincs senkim? Mért van ez?

Figyelt kérdés
régen az volt hogy a bunkóknak lesz bnöjük..noha én nem direkt vagyok bunkó:S
2011. jan. 28. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A bunkóknak nem is lesz, összekeverik az emberek a dolgokat, akire azt mondják, hogy bunkó az domináns, tehát neked is dominánsnak kell lenned és irányítani a nőt, erősnek lenni, nem pedig bunkónak!

20f

2011. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van. Nekem a bunkóság nem hogy lelohasztaná az érdeklődésem, de messzire kerülném utána a fiút. Aztán, lehet ez bizonyos csajoknak tényleg bejön...de akkor azzal sincs minden rendben szerintem.

22/L

2011. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Bunkónak lenni is tudni kell!!! Az élet nem habostorta!
2011. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Idősebb lettél gondolom.

Az igazi tapló bunkók a 16 alatti csajoknak jönnek be.

16-18 fölött már van némi eszük a nőknek és elkerülik a nyíltan parasztokat.

2011. jan. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát BM! Ne legyél bunkó! Nincs az az ostoba hülye tyúk aki szóbaállna egy bunkó gyerekkel! Mégis mi a francon csodálkozol???!!!


Változz meg, és a világ egy jobb hely lesz!

2011. jan. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azert nincs senkid, mert bunko vagy. De most komolyan, en nem szeretem a bunko fickokat, de szerintem mas lanyok se. Nem arra van egy csajnak szuksege, hogy a baratja vagy akarmilyen fiu porig alazza, hanem arra, hogy legyen mellette ha barmi baj tortenik es figyeljen oda ra.

18/L

2011. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez a legfontosabb, hanem a külső. Utána jön az, h bunkó legyél.
2011. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 asdface ***** válasza:
képzeld magad fordított helyzetbe , hogy te mit szólnál ha veled bunkózna egy csaj? sztem elküldenéd szal te is csak erre számits
2011. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valószinű azért nincvs csajod meg bunkó vagy.a kérdésedben ott a válasz.
2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az komoly ha a bunkóságoddal akarsz magadnak csajt találni. Ne nagyon számíts rá:D
2011. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!