Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

még soha nem volt pasim és teljesen úgy érzem hogy senkinek nem kellek.Pedig ha csinosan felöltözök akkor megnéznek,megfordulnak utánam,de senki nem akar kapcsolatot velem.160 cm vagyok,nem vékony,nem kövér csaj.lassan 16 leszek..

15/l


2011. jún. 28. 18:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Hát azért még messze a nyugdíj hogy ilyen következtetéseket fonj le, de pár képpel kisegíthetnél privibe
2011. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Soha.. Senkid.. Soha!! :D
2011. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még soha senkim, de jobb ha egy lesz és igazi, mint osk és csak úgy van...

igencsak L/16

2011. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi idős vagyok,mint te, és ugyanugy állok pasihelyzetben, de még nem akarok pasit. Persze, jó lenne néha megölelni vkit, beszélgetni, hülyülni.Ne keresd ilyen görcsösen a szerelmet :), biztosan rád talál majd :D
2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Párszor már nekem is eszembe jutott, hogy mi lesz akkor, ha nem lesz soha senkim...

De aztán arra gondolok, hogy tuti lesz majd, lehet csak később, de lesz.

(Nálam már próbálkoztak, de sajnos pont nem tetszettek).

Én sem vagyok csúnya, sőt...

15/L

2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ne csak a legjóképűbb fiúkkal állj szóba!
2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
A büdös életbe nem lesz senkid, egyedül fogsz megöregedni. 15 éves korodra nem voltál képes összeszedni magadnak egy pasit? Szégyelld magad! Remélem az iróniáról hallottál már. 18/F
2011. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
ha mutatnál képet.akkor még jobban tudnánk válaszolni
2011. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

megértelek..:( nekem se volt barátom, és neten bezzeg észrevesznek a képek alapján szépnek mondanak a srácok meg hűű de találkozni akarnak velem ( de mind olyanok akik nekem nem tetszenek). és élőben is akkor néz meg vki ha egy kicsit kisminkelem magam és vmi jobb cuccot veszek fel, de max megbámul de nem szólít meg. már tökre elegem van, meg élőben is olyannak tetszem ( de ritkán jövök be élőben vkinek) aki nekem abszolút nem az esetem. tetszik nagyon egy srác de ő sokkal "menőbb" meg menőbb csaj illene hozzá, szóval aki nekem jön be még csak rám se néz..

15/l

2011. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

nekem se volt még soha barátnőm,egyszer csak összejön

15/F

2011. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!