Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik pasival randiznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasival randiznátok a helyemben, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik mindig ír, érdeklődik, kérdezgeti hogy vagyok, mi van velem, hogy érzem magam, ha nem írok rögtön, rám ír miért nem válaszolok.

A másik nem nagyon ír, vagy csak ritkán, ha én írok is csak később, órákkal később válaszol, azt mondja nagyon elfoglalt.



Nem ismerik egymást, nem tudnak egymásról.


Előbbi 42 éves, másik 26.


Én 27 vagyok.


Szóval, kit választanátok?



2023. okt. 24. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két opciód van, akkor válaszd az elsőt, mivel a másodikat egyértelműen nem érdekled.
2023. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Vagyis nekem egyik sem lenne megfelelő.

Az első semmiképp nem kellene. A második talán átgondolandó, ha személy találkozás során amúgy minden passzol. Meg ha az elfoglalt indok nem csak valami béna kifogás.

(Az órákkal későbbi válaszolás számomra nem probléma. Ha éppen dolgozom akkor én is csak ebédszünetemben tudok visszaírni pár embernek, illetve munka után este.)

2023. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt biztos hogy nem választanám, ha valaki zaklat, hogy miért nem írok, az megy az archivált üzenetek közé és többet rá sem nézek.

Második vagy leszar, vagy tényleg elfoglalt. Utóbbi esetén szerintem nem gond, ha nem chateltek egész nap.

2023. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből ítélve az egyedúllétet választanám, keresnék tovább. Az egyik egy olyan típus, hogy mindegy ki, csak tapadhasson valalire.

A másik meg talán ha nagyon magányos, akkor megdugna, és ennyi.

2023. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.-kal. Az első nekem túlzottan ragacs, számonkérő típus. Felnőtt, dolgozó embernél simán előfordulhat / nem ritka, mint a fehér holló, hogy nem lóg 24/7 a telefonján és nem tud azonnal válaszolni.
2023. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!