Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kit választanátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

1. Arcra az ideálod, de alig magasabb nálad. Egyedül lakik, jó az ágyban, de vannak furcsa vágyai. Kicsit link, többször lemondja a megbeszélt találkozót de azt állítja komoly kapcsolatot akar. Jó humorral rendelkezik.


2. Neki is helyes arca van, nem az ideálod, de magas. Még a szüleivel lakik. Nem olyan jó az ágyban, de ez betudható annak hogy 2 évvel fiatalabb nálad és tapasztalatlan. Mindig tartja magát a megbeszéltekhez. Nem olyan humoros.


2023. aug. 13. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezek közül senkit, hanem inkább keresek egy olyat, aki minden igényemnek megfelel.
2023. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
1-es nekem jó lenne. Fiatal vagyok még, nem annyira zavar, ha valaki nem telejsen komoly, ellenben az ágyban legyen jó.
2023. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tökéletesség jogos alapelvárás!
2023. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
1
2023. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es.41N
2023. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1
2023. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt.
2023. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3: azt azért vedd számításba, hogy mindenkinek más a tökéletes.
2023. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első de nagyon fura kérdés
2023. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leginkább egyiket sem, de ha muszáj, a 2.-at, mert azt gyűlölöm, ha valaki link, az időmmel játszadozik és nem is zavartatja magát, illetve azért nekem kérdés, hogy mit takar a "fura vágy" - van, amibe akár belemennék, pedig nem megszokott (pl. szerepjáték, szabadban szeretkezés, ha nem premierplán mindenki előtt), és van olyan is, ami totál kizáró ok lenne (BDSM, hármasszex, pisi-kaki szex, pedofil jellegű dolgok pl). Azt letojom, hogy mennyivel magasabb nálam. Szex: ha amiatt döcög egy kicsit a szex, hogy tapasztalatlan, de látom rajta azt, hogy igyekszik, követi azt, amit mondok, hogy nekem hogy lenne jobb, azzal semmi bajom nincs. Azzal már lenne, ha azért szar az ágyban, mert lusta beletenni az energiát (pl. elvárná, hogy én ugráljak rajta, amíg fekszik alattam, és semmit nem csinál), vagy önző, és telibetojja, hogy nekem hogyan kielégítőbb a szex.
2023. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!