Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

1: Nagyon hasonlít a személyiségetek, iszonyatosan egy húron pendültök, ugyanaz a jövőképetek családalapítást tekintve, a kémia és a szex isteni, nagyon jól elbeszélgettek komoly dolgokról, de a humorotok is teljesen egy húron pendül. DE! Ennek a férfinak alig van ideje rád, mert a céljain dolgozik és a munkája mindig is olyan lesz, hogy te kicsit mindig háttérben fogod érezni magad. Tesz érted, a kapcsolatotokért, de semmi extrát, nem küzd, nem akar lenyűgözni, csak ami kényelmes neki annyit tesz értetek. Ígéret van, hogy változni fog, csak mostanában van teljesen elhavazva, de te nem látod ennek a végét. Érzed, hogy veled tervez, komolyan, de nem érzed részéről azt a nagy odaadást.


2: A másik pasival kicsit különböztök, de a fő dolgokban egyezik az elképzelésetek. Vele is jól elbeszélgetsz, ugyanúgy jó a kémia, a szex. Valamilyen szintű humor is működik. Részéről érzed azt az igazán nagy odaadást, neki te vagy az első, köréd szervezi az életét, van rád ideje, tudsz vele programokat szervezni, a tenyerén hordoz. Viszont vele annyira nagyon nem pendültök mégsem egy húron, mint az első pasival, mert kicsit különböző a személyiségetek.


Ha olyan pasit keresel, akivel már egy életben gondolkodsz, melyiket választanád?


2023. ápr. 5. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen A. Amúgy meg, amelyikbe szerelmes vagyok, de csak az elsőbe szoktam😂
2023. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az elsőt választanám. A másodiknál iszonyatos "red flag", hogy körém szervezi az életét. A társfüggő pasik mellett megfulladok.
2023. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A másodikat, mert a kis személyiségkülönbség az nem olyan nagy hátrány.


Az elsővel hiába alapítasz családot, ha 0-24 dolgozik. Főleg hogy egy idő után úgyis kiszeretsz belőle ha nem foglalkozik veled.

2023. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az A egyértelműen. Nekem is sok saját időre van szükségem és nehezen viselem, aki minden percét velem akarja tölteni.
2023. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolkodok egy életben, szerintem egy párkapcsolat nem tart élethosszig.

Mind a kettőt szeretném, és meg is kérdezném őket erről.

Egyformán vonzó a 2 leírás!

2023. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
* ... de mondjuk a szüzekkel sokkal jobb szexuális tapasztalatom van és úgy érzem, arra is teremtett az isten, hogy ideális első szerelmi kapcsolata legyek a fiúknak..:))
2023. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az elsö. De válaszd azt majd akibe szerelmes vagy. 🙂
2023. ápr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsővel az igérgetés lehet majd a gond. Nem lenne baj az élete, hogy nincs ideje, azt meg lehet oldani, de a hamis igérgetés már kevésbé pozitívum. (persze lehet most komolyan gondolja hogy valamikor meg fog, de addig szerintem ne is igérje, amig nem akar.) Könnyen bosszanthat mást.


Másodiknál sok lehet az, hogy köréd szervezi az életét, legyen mellette sajátja ne fojtson meg a túlzott odaadással.


Hogy melyiket választanám? Az a céljaimtól függ, ha hosszabb kapcsolatot szeretnék, akkor azt amelyik hosszabb távon megfelelő és kevesebb elsimítatlan nézeteltérés lehet.

2023. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a B. Az A-ban már volt részem, lélekromboló folyamatosan a háttérben lenni és azt érezni, hogy az ember szerelme csak jobb híján van vele. Az érzelmi elhanyagolás nálam egy triggerpont, ez szakítóok, ebben nem tudok, sem akarok megalkudni. A hasonló személyiség pedig szerintem pont, hogy hátrány, mert stresszhelyzetben csak fokozzuk egymás stressz-szintjét, de ha eltérőek a megküzdési stratégiák, akkor a másik tud segíteni a stresszoldásban.
2023. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
B. Veke is sok a közös és a leírás alapján jól is érzem magam vele. Nekem fontis hogy a párom rámszánja az idejét, volt részem az A-ban és nagyon tönkretett. Mindig csak igergetett, de semmit nem kaotam tőle, olyan volt mintha kihasználna. Örült, hogy van egy biztos pont, de semmi extrát nem tett a kapcsolatba. Mégegyszer nem kell olyan, akinek nem vagyok igazán fontos.
2023. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!