Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfit választanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanád inkább? Aki a saját dolgait helyezi előtérbe és ezzel építi az életét, vagy aki téged helyez előtérbe?

Figyelt kérdés

1. Az első férfi kiemelkedően céltudatos, és önfegyelme van. Tanul, dolgozik, építi a karrierjét és sikert ér el benne, odafigyel az egészségére, edzőterembe jár, sportol, étkezési szabályokat szigorúan betart, és megjelensz az életében te, akivel tetszetek egymásnak, randikat beszéltek meg, de sokszor nem annyira ér rá, vagy bizonyos dolgokat nem akar megtenni, mert nem nagyon akar engedni a saját dolgainak építéséből miattad, de nem hanyagol el téged sem. Ő ezzel ad neked többet, hogy magát fejleszti.


2. A másik férfi sem bukik meg a te elvárásaid tesztjén karrier, önmegvalósítás, egészség terén, azonban nem is ragaszkodik annyira szigorúan a szabályokhoz és ezért nem ér el ezekben annyira magas szintet, mint az első. Megjelensz az életében, és igazán beléd szeret. Fontos vagy neki, és hajlandó például edzőtermi programját lemondani, hogy veled találkozhasson. Nem helyezi előtérbe a dolgait hozzád képest, odaadó, figyelmes, fontos a veled lévő kapcsolat ápolása. Ő így ad többet.



2021. okt. 1. 20:16
A kérdező szavazást indított:
1. Az önfejlesztő
2. Az odaadó
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Aki már sok mindent megélt, az tudja hogy az utóbbi változni fog idővel az évek múlásával, az előbbi pedig ragaszkodóbb lesz az évek múlásával, így én nem ez alapjan mérlegelnék.
2021. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erősen múlik a lányon is, hogy melyiket választja... Nekem mindkettő menne, mert heti 2x6 óra munkával is évi 15 milla felett van a bevételem, így ráérnék odafigyelni a barátnőmre, de:

-Akit érdekel a "siker / pénz" az elvan a kis instaprofiljában, és nem az az ŐSZINTE ROMANTIKUS típus.

-Aki romantikára és figyelmességre vágyik, azt meg nem érdekli a siker és pénz.

Esetemben az első nem kell, a másodikat meg nehéz megszerezni, így nincs is barátnőm...

31/F

2021. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kadarkai Endre Világtalálkozó című műsorában láttam valamelyik nap Lőrincz Tamás olimpiai bajnok birkózót.

Ő is odaadó férj, apa, de elmondta hogy a családja részéről mennyi lemondással járt az olimpiai érem és hogy megérte!

Minden tiszteletem az övé, hihetetlenül tiszteletreméltó, szerény és alázatos pasi.

Nőként én is a 2.-t választottam volna, de eszembe jutott ez a riport. Úgy gondolom, nem baj az ha egy férfi magát fejleszti, ha a párjával végig érezteti, hogy szereti, és persze annak a "fejlesztésnek" van értelme! Szóval inkább az 1.

Ha egy pasi nem fejleszti önmagát hosszútávon, akkor fásult lesz, vagy nem is tudom mi erre a jó szó?!

2021. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2021. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan akkor nem létezik, hogy fontosak vagytok egymásnak, és sokat dolgoztok a közös cél érdekében? Az egyik legyen dolgos vagy odaadó, míg a másik élősködő vagy kapcsolatfüggő? Te melyik lennél szívesen a 4 közül a hozzá tartozó társ mellett?
2021. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első valami Szabó Peti hitvallást követ. Másik meg lehet görcsösen ragaszkodo, és kisajátító....
2021. okt. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig tetszettek az első típusú pasik, de mindig inkabb a masodik tipusuval volt dolgom.


Most legutóbb megismertem egy "első tipusut".. hat jobb nekem a masodik.

2021. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen a kettes. Azért azt hozzá tenném, hogy nem várom el, hogy lemondja az edzőtermi/akármilyen programját, hiszen ezeken részt vehet azokon a napokon, amikor épp nem találkozunk.
2021. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-esnek írom, hogy számomra fontos, hogy a pasi egzisztenciálisan rendben legyen ÉS vágyom a figyelmességre, udvarlása, romantikára.

Nem hiszem, hogy az egyetlen lennék.

33/N

2021. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!