Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti lányok! Ti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti lányok! Ti az albérletes vagy saját lakásos pasit választanátok?

Figyelt kérdés
Tehát inkább beleülnétek a készbe, vagy közösen harcolnátok a horribilis ingatlanárakkal a fiúval romantikusan?
2020. jan. 24. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem ez számít. Ha jól néz ki a pasi, akkor beleülnék. 😄 23L
2020. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt ez szempont.
2020. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Azt nézném, hogy melyik milyen ember. Ha valaki x idős korára önerőből nem tud semmit villantani, az nem azért gáz, mert a készbe akarok ülni (van lakásom, leszarom a másikét), hanem azért, mert azzal nem lesz így hova tervezni. Harminc éves koromra ha minden igaz, megveszem életem első olyan otthonát, amiért már én dolgoztam meg. Ha a másik nem is olyan mázlis, hogy fiatalon lakást toljanak a segge alá, de tud bánni a pénzzel és félre tud tenni az évek alatt pár milliót, akkor érdekes számomra. Ha nem, akkor nem.
2020. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kuvasz, tedd már le azt bort, térj át a fűre inkább.. Ha vannak céljaid és nem egy naplopó vagy, ahogy csinálod évek óta alkoholos mámorban, akkor sikerülni fog a külsőségeken is túllátni.
2020. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

" Harminc éves koromra ha minden igaz, megveszem életem első olyan otthonát, amiért már én dolgoztam meg. "


S amid most van? Neked is aládtolták..úgy én is tudnék spórolni a kövire...

2020. jan. 24. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Mit ér egy saját lakás, valami proli csótány fészekben?
2020. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
De ismerkedésnél ki kérdez rá arra, hogy sajátod-e a lakás vagy bérled? Ez az első téma amiről beszélgettek? 🙄
2020. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
#1: Ülj már belém :/
2020. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lachesys ***** válasza:
76%
most alberletes pasim van. en orvos leszek, es kozrejatszik a szakiranyvalasztasomban, hogy az allam most tamogatja a haziorvosol letelepedeset adott esetben 10+ millioval - onero a sajat lakashoz/hazhoz. nyilvan orulnek, ha lenne lakasa a pasimnak, de nem ezen mulik a szerelem... o imad, minden nap erezteti, hogy szeret, bokol, erzelmi biztonsagot es lelki tamaszt nyujt ha kell. tud kommunikalni. ezek tobbet ernek egy lakasnal.... de nyilvam nem sirnek ha lenne neki. ki az a hulye?:D
2020. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindegy csak ne te legyél az. Egyebkent attol hogy valakinek van lakasa a masiknak ugyanugy nincs, ergo vagy kozosre gyúrnak, vagy ha nem teleik ra szerinted eljenek külön nehogy a másik " beleüljön a keszbe"? Nem értem mire jó ez az allando altalanositas, mintha a nok csak a penzes palikra hajtananak. Az hogy ebben mi a romantikus vegképp nem ertem.
2020. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!