Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik pasival randiznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasival randiznátok a helyemben, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik mindig ír, érdeklődik, kérdezgeti hogy vagyok, mi van velem, hogy érzem magam, ha nem írok rögtön, rám ír miért nem válaszolok.

A másik nem nagyon ír, vagy csak ritkán, ha én írok is csak később, órákkal később válaszol, azt mondja nagyon elfoglalt.



Nem ismerik egymást, nem tudnak egymásról.


Előbbi 42 éves, másik 26.


Én 27 vagyok.


Szóval, kit választanátok?



2023. okt. 24. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha csak ezek alapján kellene választanom, akkor a második. Nincs annál rosszabb, ha valaki tapad, nem hagy levegőhöz se jutni.
2023. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
26. Persze tudom, hogy a 42 éves valószínűleg hűséges lenne, meg minden igényemet kielégítené, de pont a legfontosabbat nem. Hát ez van. 🤷
2023. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Mivel itt kell kerdezgetned, egyik irant sincs semmi komolyabb erzesed vagy szandekod szoval egyikkel se
2023. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi voltam mit gondoltok.


Mindkettő érdekel, csak nem tudom hogy előbbinél az érdeklődés, aggódas jele ennyit ír mert érdeklem vagy tapad ahogy egyik válaszoló írta, és a másik tényleg elfoglalt vagy csak tojik rám.

2023. okt. 24. 17:26
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
61 vok biztosan sűrűn írogatnék, de valami azt súgja a 26-ossal jobban járnál. Pörsze egyéb doldok, amik lehet idősebbeknek megadatott. 200M vagyon, diplomák, nyelvek,.... +IQ, EQ, és ezer más dolog ami miatt Kodály 70 felett ist tudott fogni tinédzser nőt. + sok magyar hírességet írhatnék akiknek 15+ évvel fiatalabb nőjük volt és nem a pénz, hanem tehetségük, népszerűségük kapcsán. Szóval, akivel jobba érzed magad.
2023. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyik se jó választás, hiszen az első ragasztó és komplexusos, a másik pedig elfoglalt, úgyhogy nem lenne rád idő vagy hazudik.
2023. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Amùgy előbbin nem is látszik a kora, fiatalos, egy 10-est legalabb letagadhatna, jól néz ki.


Ne egy vén lerobbant szivart képzeljetek el. 😆


Mindketten amúgy jól néznek ki.

2023. okt. 24. 17:35
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyértelműen az elsőt. Annak a korosztálynak van némi fogalma róla mit kell csinálni egy nővel.
2023. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Korban a 26 illik hozzád, de én megőrülnék ha valaki ennyire tapadna. Neki vagy nincs semmi (magán)élete, vagy kontrollmánias, csak az eleinte kedveskedőnek, aggódónak tűnhet.


A másik meg vagy tényleg ennyire elfoglalt, vagy nem erdekled. Tény hogy a negyvenesek még nem okostelefonon nőttek fel, így bőven tudják élvezni, és megélni az élet minden területét.

2023. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Alapból az elsőt, de ez, hogy nem válaszolsz rögtön, és kerdezi miert nem ez nagyon red flag.

Bár 27 evesen nekem idős lenne egy 42 éves, de nyilván mindenkinek más jön be.

2023. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!