Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízzak meg benne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne, ha simán találhatna más nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, nem ismertem korábban.

Jól néz ki, meg olyan helyen is dolgozik ahol vannak női kollégák is, stílusa is olyan, hogy simán találna mást helyettem ha akarna (jó humor, udvarias, intelligens stb).

Most nagyon lelkesnek tűnik meg minden de félek megbízni benne (mondjuk ennyire az elején felesleges is még ez is igaz)

En sem vagyok csúnya (mások szerint sem), szex is nagyon jó , a humorunk is egyezik, meg így egyelőre egy hullámhosszon vagyunk mindenben stb.

De nem tudok nem arra gondolni, hogy a fene sem akar pofára esni. Persze, lehet mindani, hogy ennyi erővel én is dobhatom bármikor, de ha én megkedvelel valakit akkor nem csinálnék ilyet.

Persze lehet benne van, hogy amíg nem mondja hogy szeret addig ez csak ilyen vagy lesz belőle valami vagy nem dolog es emiatt állok így hozzá.


Ti az ilyen hogyan küzdöttétek le magatokban?

Természetesen őt nem csesztetem ezzel, nem mutatom ezt.



2023. szept. 21. 07:56
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:

"Most nagyon lelkesnek tűnik meg minden de félek megbízni benne..."

Édes jó istenem! Fogalmatok sincs a párkapcsolat lényegéről. Neked nem benne kell megbíznod, hanem magadban. Abban, hogy folyamatosan ébren tudod tartani a szerelmet. A hűség nem tulajdonság, bazki! A hűség egy állapot. Egy állapot, amit te tartasz fenn benne, és ő tart fenn benned.

Hallottál már arról, hogy a kapcsolatot napi szinten ápolni kell?Nos,az valahol itt kezdődik.

2023. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!