Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízzak meg benne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne, ha simán találhatna más nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, nem ismertem korábban.

Jól néz ki, meg olyan helyen is dolgozik ahol vannak női kollégák is, stílusa is olyan, hogy simán találna mást helyettem ha akarna (jó humor, udvarias, intelligens stb).

Most nagyon lelkesnek tűnik meg minden de félek megbízni benne (mondjuk ennyire az elején felesleges is még ez is igaz)

En sem vagyok csúnya (mások szerint sem), szex is nagyon jó , a humorunk is egyezik, meg így egyelőre egy hullámhosszon vagyunk mindenben stb.

De nem tudok nem arra gondolni, hogy a fene sem akar pofára esni. Persze, lehet mindani, hogy ennyi erővel én is dobhatom bármikor, de ha én megkedvelel valakit akkor nem csinálnék ilyet.

Persze lehet benne van, hogy amíg nem mondja hogy szeret addig ez csak ilyen vagy lesz belőle valami vagy nem dolog es emiatt állok így hozzá.


Ti az ilyen hogyan küzdöttétek le magatokban?

Természetesen őt nem csesztetem ezzel, nem mutatom ezt.



2023. szept. 21. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyunk egyformák, viszont én ismerek hasonló kaliberű férfit (40es, nagydarab, magas, jóképű), akinek több nője volt, mint a szalonban dolgozó férfi kollégáknak összesen :")


Nek biztos, hogy a párod is ilyen, persze azért nyitva tarthatod a szemedet.


Mennyi idősek vagytok? Szóba került bármiféle jövőkép?

2023. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Lefoglalnám magam, hogy ne hülyeségeken járjon az eszem. Amúgy feleslegesek affajta gondolatok, mert ha félre akar lépni úgyis félre fog, mindegy, hogy félsz vagy se.

Mondjuk én arra koncentrálnék, hogy a jót nézném, amit ad, ha minden rendben van nem ad okot bizalmatlanságra, akkor alapjáraton megpróbálnék bízni benne. Nem kell teljes mértékben vakon, de a paranoia a másik véglet és senkinek sem jó. Úgyhogy tartsd szem előtt szerintem a viselkedését hozzád és foglald le magad hasznos dolgokkal.

2023. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

28 vagyok, ő 30 lesz. Hát ő már az első randin kérdezgetett erről, hogy később szeretnék - e majd ferjhez menni meg gyereket, mert hogy ő majd igen stb.

Meg nem is tűnik olyannak, aki csak szórakozna, de nyilván vannak jó színészek szóval nem akarok bedőlni senki ilyennek..

2023. szept. 21. 08:04
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a kapcsolatok elejét mindig utáltam az iylen dolgok miatt.

Hozzateszem kapcsolatban nem vagyok ilyen féltékenykedős hogy ne menjen nélkülem sehova, nem nézek bele senki üzenezeibe stb szóval ne ilyen hülye libának képzeljetek el esetleg 😅

2023. szept. 21. 08:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre szerintem csak élvezd azt, ami közöttetek van.


Tényleg ne légy paranoiás, bőven elég, ha nyitva tartod a szemedet kicsit.

2023. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a kevésbé helyes, kevésbé intelligens, kevésbé "jó fogás" pasik is át tudnak ejteni. A gerinc meg a személyiség nem külső és nem munkahely függvénye. Kicsit tuningold az önbizalmad és merd elhinni, hogy ha nem tetszenél neki, nem kedvelne akkor nem lenne veled.


Egyszer találkoztam egy pasival egy társaságban. Nekem ő első pillantásra marhára bejött, iszonyat jóképű, izmos, jófejnek tűnt. Én se vagyok csúnya szintén, de én őt magamnál sokkal szebbnek látom. Szóval gondoltam magamba, hogy na vele bármikor bármit:D persze csak így gondolati szinten, mert úgyse jönnék be neki.


Na mit ad Isten, rá kb. egy hónapra úgy adódott, hogy egy rendezvényen teljesen egymásba gabalyodtunk, amit Ő kezdeményezett és már akkor is azt mondta nekem, hogy gyönyörű vagyok (gondoltam magamban bolond ez). Nem feküdtünk akkor le. Aztán később pár hétre rá igen, és akkor is elmondta, hogy mennyire jól nézek ki, meg hát marhára rám volt gerjedve (és még utána is). Én pedig biztos voltam az elejétől kezdve, hogy ez esélytelen.


Szóval ízlések és pofonok, higyj magadban. A sok aggódás és a kialakult gátlások jobban tönkreteszik az ilyesmit.

2023. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alapon soha senkivel nem mernénk kapcsolatra lépni, ez kivétel nélkül minden kapcsolatban ott van nem csak a kezdetén ráadásul. Meg kell találni azt az embert akibe a bizalmadat is belehelyezheted.
2023. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van. Megpróbálom ezt leküzdeni bár nem tudom mennyire fog menni. Így igazán felszabadult sem tudok lenni :(
2023. szept. 21. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 szokás mondani, hogy ha te nem tudod szeretni magad, akkor más se fog tudni hosszútávon. És nem azért, mert nem vagy szerethető, hanem mert tudat alatt szabotálni fogod.


#6-os válaszoló vagyok és én is saját magamon tapasztaltam ezt. Nekem azért voltak problémáim a külsőmmel. Nem orbitálisan nagy, de na emberek vagyunk és önmagunkkal vagyunk a legkritikusabbak. És rájöttem, hogy hiába mondta nekem, hogy gyönyörűnek lát, hiába mondta, hogy jól nézek ki és hiába láttam, hogy mit váltok ki belőle, amíg én nem hiszem el magamról, hogy jól nézek ki (a hibáimmal együtt) addig ez semmit nem ér. Mármint persze jól esik. De elsősorban nekem kell tudnom elhinnem, mert lehet ő akármilyen 10/11es pasi és nézhet rám bárhogy, csinálhat velem akármit, az én önképemet nem ez fogja helyrerakni. Régen azt hittem, hogy majd akkor hiszem el, ha valaki ezt mondja nekem aki nekem is tetszik. Azóta tudom, hogy nem.

2023. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt véletlenül se érezze, amit itt leírtál.
2023. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!