Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randitok, amire azt mondjátok katasztrófális volt?

Figyelt kérdés
És mi miatt volt?

2023. aug. 1. 23:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Fú. Tinder match, sárm és bűbáj, lehengerlő stílus, műveltség, humor, tűkön ülve vártam a randit. Az első 15 perc jól is telt, majd derült égből elkezdett bőgni az exén, de vigasztalhatatlanul. Vagy fél órán át próbáltam empatikus lenni hasztalanul, végül megbeszéltük, hogy a jelek szerint nem áll még készen egy új kapcsolatra 🙃
2023. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%

1.

Egy rocker csajjal mentem randizni egy kisvárosba. Mondtam neki, hogy mivel én itt nem vagyok ismerős egy kicsit sem mondjon egy jó helyet és üljünk be. Na ez a jó hely egy kocsma volt.. persze ez csak akkor derült ki amikor odaértünk mert “titok”, hogy hova visz. Csocsózzunk, biliárdozzunk.. hát mondom oké. Első dolga az volt amint beléptünk, hogy kikért 1 sört (délután 1-kor). Biliárd közben folyamatosan büfögött a sörtől (nagyon nőies volt..). Egy kis idő múlva kimentünk cigizni és közben megmondtam neki, hogy bocsi de én úgy látom/érzem, hogy mi nagyon nem illenénk egymáshoz és elmentem.


2.

Egy csajszi rám írt facen, beszélgettünk egy kicsit és másnapra talit beszéltünk meg ilyen sétálgatós beszélgetős fajtát. Képek alapján szép volt (kicsi filter azért látszott, hogy van), írásából is aránylag normálisnak tűnt. Amint sétálok a megbeszélt hely felé egyszer csak szembejön velem. Meg sem ismertem hirtelen.. kövérebb is volt mint a képeken és az arca is más volt. Mondom egye fene, ha már itt vagyok akkor nézzük meg mi sül ki belőle. Folyamatosan kínosan nevetett de úgy torkaszakadtából, de nem tudta megmondani, hogy min. Stílusa olyan volt mint egy cig*nynak. Nagyon kínosan éreztem magam, ráadásul busszal mentem hozzá és a következő haza felé 1,5 óra múlva volt… így maradtam még egy kicsit vele. Kisétáltunk a települése végén lévő gátig ahol egyszer csak megkérdezte, hogy megmutassa e a melleit. Hát ilyen hírtelen és ilyen kérdés sem ért még soha a semmiből. Körbenézett de meglátta, hogy vannak horgászok így inkább nem tette meg. Utánna valami bekattant nála és úgy tett mintha én kértem volna meg erre majdnem ordibált, hogy mit képzelek. Egy szó nélkül hátat fordítottam és elsétáltam. Nem tudom mi féle fajta kattanása volt neki de az volt rendesen…

2023. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ismerőse, korábbi minimális találkozás alapján szimpatikus volt, a barátnőm ódákat zengett róla.

Emberünk az este 7 órai randira olyan saturészegen érkezett, hogy gyakorlatilag leborult a buszról. Mondom remek, ezt jó lesz menedzselni.. adtam egy esélyt a beszélgetésnek, de két koherens mondatot nem sikerült megugrani, úgyhogy 15 perc után elnézését kértem és hazamentem. Pár nap múlva visszahallottam egy másik közös ismerőstől, hogy mekkora bunkó voltam vele, hogy faképnél hagytam 🙃

A barátnőmet megkértem, hogy a jövőben kíméljen meg a kerítői szolgáltatásaitól.

2023. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Le akart itatni, végig cseszegetett, hogy miért csak egy fröccsöt iszok. Megkérdeztem tőle, hogy meg akar fektetni vagy mi? Mert elég egyértelművé vált számomra. Mondta, hogy hát ő arra gondolt. Mondtam neki, hogy én nem szeretnék lefeküdni vele, nem is ismerem őt, most találkoztunk először. Kérdezte, hogy "akkor meg mi a fsznak jöttem el találkozni vele?" Összecuccoltam és elindultam haza, ő pedig jött utánam és mondta, hogy nem is baj, mert az ilyen nem túl attraktív lányoknál (mint én) úgyis talál ezer jobbat. Hogy bizonyítsa a dolgot, ott helyben le is szólított egy max 16 éves lányt. Nagyon kaotikus volt. Másnap rám is írt, hogy még egyszer elküldjön a fenébe. Mindketten 23 évesek voltunk kb.
2023. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal idősebb fószer volt bezárt az autoba és a mezőre vitt ki, még jó hogy jött egy kutyasétáltató bácsi
2023. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Megakart erőszakolni? :O
2023. aug. 9. 20:31
 27/30 anonim ***** válasza:
71%
26 hát igen
2023. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Az durva. :O
2023. aug. 9. 20:51
 29/30 anonim ***** válasza:
33%
#25 Minek szálltál be egy sokkal idősebb fószer kocsijába?
2023. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%
29 naiv voltam megbíztam benne helyes volt tetszett naiv kislány voltam oké tini de akkor is annyira kedvesnek tűnt, nem gondoltam rosszra
2023. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!