Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randitok, amire azt mondjátok katasztrófális volt?

Figyelt kérdés
És mi miatt volt?

2023. aug. 1. 23:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Kettő volt igazán gázos. Netes randik.

Első: 20 voltam mikor a magát 30-nak kiadó fószer megjelent. Akkor még nyomógombos teló volt kezdetleges nettel(még akkor csak wap ha emlékeztek) , nem volt képcsere. A pasas alhangon 40 volt de tán még 50 is, fél fejjel alacsonyabb nálam (160cm vagyok), bajszos, köpcös, egy az egyben Super Mario és karikagyűrű virított az ujján. Kb mintha apámmal taliztam volna, csak apu sokkal jobban nézett ki 😃


2. Netes randi, egy bárban taliztunk. Totál gázos volt a pasas. Már akkor kapatos volt mikor megérkeztem és full részegre itta magát randi alatt, egyik whiskyt itta a másik után. Majd feleztük a számlát úgy, hogy én egy pohár bort ittam meg egy ásványvizet, ő meg egy csomó whiskyt, de a számlán már az a fogyasztása is rajta volt, amit jóval azelőtt ivott hogy megérkeztem ( úgy vettem ki, hogy a törzshelye a bár és tőlem függetlenül ott lebzselt már órák óta mert folyton jöttek valakik hozzá kezet fogni, köszönni)

2023. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

Persze! Több is.


Pl. az egyiknél egy mukkot sem szólt a pasi, úgy kellett (volna) mindent kihúzni belőle, mert élőben abszolút nem tudott kommunikálni és semmi közös téma nem volt. Iszonyú kellemetlen szitut is végül én oldottam meg úgy 2 órás kínlódás/esélyadás után, hogy közöltem vele, nem egymást keressük, elköszöntem és szinte elfutottam.


Aztán volt olyan, aki abszolút nem tudott viselkedni, a másik végtelen hosszan panaszolta a nyavalyáit, aztán exekről regélő picsogók, rondák elvárásokkal, szélhámosok, elmebetegek, anyuci nyomatta szerencsétlenek, perverzek, házasok, fillérbaszók, akikkel órákon keresztül kellett róni a köröket a városban, mert képtelenek voltak meghívni bármire is, aztán gyerekét eltitkoló pasi stb.


Megváltás volt, amikor végre találkoztam az igazival!


Cc. 20 évnyi szenvedés és katasztrofális randik sora előzte meg. :XD


És neked, kérdező?! :)

2023. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
17%
Mikor valakit csak képekről, emellett személyesen láttam, de sok infót nem tudtam róla, de én meg nyitott voltam számára, tenyeremet is mindig felé irányítottam. A gyerekét megmutatta, aki követte őt mindenben. A volt ismerősöm is meghallotta, hogy ismerkedek vele, felkapta a fejét, mert munkavégzés szempontjából hasonló ruhát viselnek. Ajánlottak a jelöltemnek, jókat mondtak rólam, de ő meg határozottan falakat húzott felém, nem is akarta, hogy megismerjem. :)
2023. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Találkozzam egy lánnyal, ő ajánlott egy helyet a lakóhelye közelében. Kiderült, hogy ez egy hagyományos kocsma, ami szerintem elég furcsa, de végülis mindegy. Pár perc után mondta, hogy mindjárt jön, szól a haverjainak, hogy már elmehetnek, azért voltak ott, hogy ha baj van, tudjanak segíteni neki. Aztán arról kezdett beszélni, hogy egyébként ő is meg tudja védeni magát, elővett egy kést, amit mindig magánál hord és használni sem félne, ütni is tud, nem úgy, mint a legtöbb lány. Úgy viselkedett, meg beszélt, mint valami matróz.

Meg egy olyan is volt, hogy találkoztunk, elmentünk palacsintát enni, kért magának 2 adagot, szó szerint betömte, én az egy adagot még nem ettem meg, mondta, hogy menjünk, vigyem el valahova. Egy lepusztult környékre mentünk,bement egy udvarba, aztán visszajött egy adag droggal és megkért, hogy vigyem haza.

2023. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%
Na ti aztán minőségi embereket tudtok kifogni. 😂😂
2023. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát pl., nekem nincs túl sok kedvem még egyszer az életemben 2 óra 40 percet fagyoskodni -7 fokban csak azért, hogy ne jöjjön el a megbeszélt találkozóra a leendő barátnőm. Meg tudtam kopogtatni a húgyhólyagomat a csodálatos parti után.
2023. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Rábíztam a randipartnerre hova menjünk, erre a leggettósabb, legundorítóbb kocsmába vezetett ahol vágni lehetett a füstöt és tele volt részegekkel. A bejáratig se jutottam, mondtam hogy inkább hagyjuk. N
2023. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azért nem semmi randikon estetek át. :D
2023. aug. 2. 12:50
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
A vicc hogy teljesen jólszituált fiú volt, nem tudom hogy gondolta. Lehet valami teszt volt, de nem is érdekelt hogy kiderüljön. (17)
2023. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen volt. Az hagyján, hogy a képein sokkal jobban nézett ki a fazon, de élőben olyan viselhetetlen, befeszült, műmájer stílusa volt, hogy kínok közt ültem végig az egy fröccsnyi beszélgetést. Mikor jeleztem, hogy szerintem induljunk, ő - isten tudja, milyen téveszme alapján - úgy gondolta, hogy ezzel magamhoz invitálom 😬 egész szürreális volt magyarázni, hogy nem csak ma nem lesz ebből dugás, hanem ebben az életben sem igazán.
2023. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!