Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randitok, amire azt mondjátok katasztrófális volt?

Figyelt kérdés
És mi miatt volt?

2023. aug. 1. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Elkezdett beszólogatni megalázni hogy vagyok öltözve hogy nézek ki, stb a külsőmre megjegyzéseket tett és sírtam, aztán végül összeszedtem magam, kifizettettem a kajámat amit csak azértis megettem már,drámaian a vonatlépcsőről odavetettem neki hogy akkor keress egy istennőt! Azzal felemelt fővel végül távoztam. Utána hiába keresett már.
2023. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Volt, mindketten spontán hányni kezdtünk, valami nem stimmelt a kajával...
2023. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez durva.
2023. aug. 1. 23:14
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Előkapta a váróteremben a vasúton!
2023. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ti ilyen retardált pasikkal randiztotok? :D
2023. aug. 1. 23:18
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
5 Hát ha tudtuk volna előre nem megyünk el a randira :D
2023. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
87%
Hallgatóságnak jó volt a partner, mondjuk a szakmájából kifolyólag ellentétesen viselkedett: túl lazán, én meg ennél komolyabban. Külsőre mást képzeltem el magamnak, nagyon vékony volt, de ő is mondta, hogy szeretne több kalóriával gazdagodni, de ez nem működik könnyen… Voltak közös pontok, de inkább az ellentétek domináltak a találkozásnál.
2023. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azért ez jó buli lehetett. XD
2023. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a párkapcsolatban az irritáló, amikor a párod nem hagyja, hogy nélküle mulass.

Én például nem szeretem amikor egy haverommal szeretnék találkozni és megjelenik a számomra még ismeretlen párjával, hogy ja hát ő is jönni akart. Nem sajátítanék ki senkit csak teljesen más ilyenkor a beszélgetés, nyilván nem mondok el olyan dolgokat, amiket mondanék, ha kettesben lennék és attól, hogy a haveromnak van valakije, néha szeretnék vele kettesben beszélgetni.

2023. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
A srác végig az exbarátnőjét szídta aztán elkezdte mutogatni a közös képeiket, hogy hiába átbaszta a lány, de amúgy nagyon szép és ő feleségül akarta venni. Mikor jeleztem neki, hogy talán még nincs teljesen túl ezen a kapcsolaton látványosan megsértődött. Aztán még ő panaszkodott a közös ismerőseinknek, hogy bunkó voltam vele :D
2023. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!