Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy fiúba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba, aki kb. 4000 kilométerre lakik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden vázolni a sztorit: még pár hónapja találkoztam vele véletlen, a lakhelyén nyaraltam, nem magyar srác. Nagyon hamar összegabalyodtunk, jópár napot együtt is töltöttünk. Rá 1-2 hónapra visszamentem hozzá sok-sok napra, ahol megcsinálta nekem életem randiját, az legvégén ő mondta ki először, hogy szeret... de ugyanakkor ezelőtt pár nappal előre felvázolta, hogy nem szeretne kapcsolatot, de távkapcsolatot meg pláne nem, nem akar kompromisszumokat és monogámnak sem érzi magát jelenleg. Utána még jópár hétig intenzíven chateltünk, beszéltünk, szerveztük a következő találkozót. Aztán egy hónapja látványosan ritkulni kezdtek a beszélgetések, napok után ír csak vissza (mai napig ez a helyzet). Mikor ezt megemlítettem neki, közölte, hogy "hát de megbeszéltük, hogy nincsenek kompromisszumaink, nincs se ideje, se kedve (...) folyton chatelni, meg amúgy is több vasat tart a tűzben, de biztos tudom ezt". És végülis igaza van. Mindent letisztázott előre. Csak én meg közben fülig szerelmes lettem, ki is költöznék hozzá, ha úgy lenne... Szóval ilyenkor mi a teendő? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

2023. júl. 29. 14:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeret. De nem csak téged. Ne vedd komolyan.
2023. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert jól esik neki ezt írni. Gondolom a többi csajnak is ezt írja..és jól esik neki ha ők is ezt írják neki.

Nem azért írja mert szerelmes belétek..

2023. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#10 Igen, hát épp ezaz, hogy mondja mindkettőt!
2023. júl. 29. 15:34
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek 1 hetes szerelmek.miert ne lehetne monxdani?
2023. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog rohogni magában ha te nem talalsz senkit ill ugy teszel mintha csak ő lenne a földön, es bele képzelsz tobbet egy kalandnal.
2023. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
26%

Először is elmondanám neki, ÉN mit szeretnék.

Mert addig csak ő mondta el, ő mit szeretne.

Aztán ha ez nem számít neki, akkor nem a távolság a baj.

Én úgy bocsátanám el, hogy ha valamikor a jövőben érdeklem, keressen fel, mert engem ő érdekel, és ha nem lesz senkid, akkor újra beszélhettek erről.

2023. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

12: De ha ilyen jól esik leírni valakinek, akkor az szeretet.

Akitől nem akarsz semmit, annak nem jó érzés leírni, mert nem érzed.

2023. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
3: Miket ígért?
2023. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18 hogy majd ő is meglátogat itt Magyarországon, meg hogy hamarosan találkozunk újra így vagy úgy. 🤔
2023. júl. 29. 15:54
 20/34 anonim ***** válasza:

Attol még kalandszerelem.

Barmikor talal mást is.

2023. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!