Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mással is az van mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is az van mindig, hogy akibe beleszeret, az belé nem?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, az első kapcsolatomat leszámítva konkrétan nem voltam viszonzottan szerelmes. Vagy én leszek szerelmes, vagy a pasi, de soha nem mindketten. Mit tegyek? Már teljesen elvesztettem a reményt, hogy lesz rendes kapcsolatom. Lehet valami nem okés nálam pszichésen és nem tudom azt szeretni, aki engem szeret és megbecsül? Csak azt, aki problémás és nem becsül meg rendesen, akiért küzdeni kell?

2023. jún. 14. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze, alap🤣
2023. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért van ez és mások hogy találnak évekre párt? Létezik egyáltalán viszonzott szerelem?🤣
2023. jún. 14. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy létezik kölcsönös szerelem.
2023. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Nekem olyan vagy hogy viszontszerelmesek ugyan de az elmúlik. Én meg vézigmozizhatom az egészet. Attol kezdve amikor még csillognak a szemei mikor néz, mikor még rohan szalad ertem, mikor még élethalál szerelmes, aztán ahogy kezd fakulni az egész benne, ahogy elkezd veszekedni vitazni, majd leértékelni, más nőket észre venni, majd kifelé kacsintgatni, hazudozni aztán leválni.

Hát néha azon agyalok hogy az első veszekedéseknél kéne szerintem kiszállnom és lépni, hogy na ez megint kuka akkor.

2023. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 igen az első pár hónap jellemzően nálam Is ilyen, de vagy én szeretek ki belőle, vagy ő belőlem. Csak az utóbbi 1 évben volt 3 párhónapos kapcsolatom és mindnél ugyanez volt a forgatókönyv.
2023. jún. 14. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Aki 3 hónap után megun az sosem volt szerelmes beléd, fellángolás volt, vagy csak vonzalom, semmiképp nem szerelem.
2023. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
De ezek nem hónaposak. Ez is a bajom hogy elvisznek éveket is. De ha csak 1.5 év is akkor is 2 oasi már 3 év, köztük sacc 1 év kimaradás 4 évem elment a semmire. Ezért is gondolkodtam azon hogy hamarabb ki kéne szállnom mint végignézni a fázisokat.
2023. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jav 2 pasi
2023. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 ja persze, amint látod a jeleket, ha fáj is, inkább lépj ki. Nekem ezért max. pár hónaposak, mert inkább hamar kiszállok, ha nem kapom meg érzelmileg azt, amit kéne.


Egyszer volt egy barátom, aki az odaadás mintaszobra volt. Tényleg az a fajta, aki a csillagokat is lehozta volna. Azóta tudom, hogy mi az, amit el lehet várni és nem adnám lejjebb.

2023. jún. 14. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok szerelmes lenni, szóval emiatt nem történik ilyen. Pedig néha nem volna rossz, szó szerint álmodom erről sok éjjel, de nem hiszek benne. Nem lehetséges, nem elérhető. Nincs olyan ember, akit szeretni tudnék (és én magam sem vagyok szerethető, nincs mit kedvelni bennem)


Részvét, ha neked sok ilyen eseted volt. Gondolj bele - lehetne rosszabb is. Mindig lehet rosszabb.

2023. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!