Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vagyok boldog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog, miért nem tudok beleszeretni ebbe a lányba? Volt már mással is hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel vagy 3 hete kezdtem facebook-on ismerkedni, és azóta már kétszer taliztunk is és úgy látszik a lánynak bejövök, mert már első randin is mondta, hogy találkozhatnánk majd máskor is. Aztán második randin a csók is simán megvolt, igazából mindent hagy a csaj, elég fura, de durván szólva totál érzem, hogy azt is hagyná szinte, hogy ott helyben megdugjam én ennek ellenére mégis magányosnak és boldogtalannak érzem magamat továbbra is.

Lehet azért van ez, mert nekem nem igazán jön be a lány külsőre, főleg az arca nem vonzó, inkább elmegy még kategória. Alapból a barnákra buktam mindig is szemben, hajban is, ő meg északi típus.


2012. nov. 5. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad vele és külsöre sem találod vozónak akkor ne eröltesd magadra
2012. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha be se jön túlzottan külsőre, és úgyis simán meg lehet kapni, és nem is kötődsz hozzá ráadásul , akkor felesleges foglalkozni vele mert csak hülyíted szegény csajt és egyéjszakást anélkül is lehet szerezni
2012. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is volt ilyen, hogy ilyen elmegy kategóriának éreztem, és találkozgattam vele, hátha megtetszik jobban idővel..

De szerintem ha nincs meg a zsigeri vonzódás, akkor nem érdemes erőltetni, mert az sosem lesz az igazi.

2012. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és írsz neki amúgy, vagy hanyagolod?
2012. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hét meg két tali után mit akarsz? :DDD
2012. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, de úgy érzem a külseje miatt nem tudok beleszeretni, ha ez így megy tovább csak megdugom kategória lesz, de kihasználni nem szeretném. Figyelj én akit meglátok elsőre egyből érzem, hogy vonzó-e a számomra vagy sem, ő sajnos nem az, de mivel nem kövér így testre elmegy kategória. Ha kövér lenne valószínáleg már második randit sem élte volna meg a dolog. Sajnálom, de a kövér lányok egyenesen taszítanak, talán azért, mert én vékony, szálkás izomzatú gyerek vagyok. Vele csak az arca az igazi gond, valahogy nem tudnék vele megjelenni mások előtt sem, szégyellném, szóval szebb barátnőt szeretnék, kívánnék. :/
2012. nov. 6. 00:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is válaszoltad magadnak.
2012. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!