Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az alárendelődő férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az alárendelődő férfiakat vonzom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendre belefutok abba, hogy olyan férfiak nyitnak felém, akarnak igazán velem lenni, akik kedvelik az alárendelt szerepet.


Racionálisan gondolkozó, egyenes ember vagyok, a párkapcsolati ügyeket illetően sem szeretem a szőnyeg alá söprést/köntörfalazást, de nem mondanám magam dominálónak, sőt, azt kedvelem, ha a partnerem ugyanolyan erőt képvisel és fel tudok rá nézni, szexuálisan pedig az alárendelt szerepet kedvelem.


Ehhez képest rendre előfordul velem az, hogy elkezdek ismerkedni valakivel, talpraesettnek és összeszedettnek tűnik (életvezetés szempontjából talán az is), de elkezdenek kialakítani egy olyan dinamikát, hogy elkezdenek cukiskodni, mindenben kikérni a véleményem, alárendelődni az akaratomnak, és kivagyok ettől, mert szabályosan taszít ez a felállás.


Vagy arról van szó, hogy az egyenes természetem miatt a domináns férfiaknak nem keltem fel az érdelődését, ezért tapasztalom ezt? Mit tehetnék ezzel kapcsolatban? Kifordulni magamból nem vagyok hajlandó, de van esetleg olyan nő itt, aki hasonló típus, mégsem neki kell hordania a nadrágot? Hol találkoztatok a párotokkal?


2023. júl. 23. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hm, mindenegyes esetben alárendelik magukat neked, nincs saját véleményük vagy csak te gondolod ezt?
2023. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy az esetek nagy részében. Arra nincs rálátásom, hogy csak én gondolom-e ezt, mivel én én vagyok, szóval a saját gondolataimmal vagyok tisztában, másokéval nem. Én nem tudom megítélni, hogy van-e ilyen vakfoltom. :D
2023. júl. 23. 20:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az eléggé baj, mert oké, hogy megkérdezi valaki, hogy ezt vagy azt szeretnéd, vagy egyetért veled valamiben, egyedül akkor nem, ha "papucs" fajta. De 50-50% fajta kapcsolatokban (is) előfordul nem egyszer amit fentebb írtam... Azért kérdeztem, hogy biztos-e, hogy alárendelt típusú-e az összes, akivel dolgod akadt.
2023. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Á, így értem már, köszönöm. Általában én vagyok az, aki kifejti a véleményét, és a másik elfogadja, nem érvel vagy hasonló. Én nem ilyen vagyok, ha a másik elmondja a tervét pl., és én nem értek vele egyet, akkor levezetem, hogy szerintem egy másik opció miért lenne előrevezetőbb, és ilyenkor az esetek mondjuk 90%-ában rám hagyják. Ezt pedig követi az, hogy egy ponton túl ha feljön egy hasonló kérdés, akkor már ki sem fejti a másik, hogy mit gondol, hanem a véleményemet kéri, és úgy csináljuk.


Volt már olyan kapcsolatom, ahol nem így volt, ütköztettük a véleményeket, sokszor "feladtam" a magamét, mert végeredményben arra jutottam, hogy valóban a másik által felvázolt opció a legmegfelelőbb. Itt ne órákig tartó vitákat képzelj el, szimpla hétköznapi párbeszédeket.


De manapság már nem tapasztalok ilyet, mindig egyből át van adva a gyeplő.

2023. júl. 23. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy arról van szó, hogy az egyenes természetem miatt a domináns férfiaknak nem keltem fel az érdelődését, ezért tapasztalom ezt?"


Lehet ez, de azt sem zárnám ki, hogy menet közben heréled ki őket valahogy. Teszem azt, folyamatosan fenyegető a kapcsolati kommunikációd, amiből azt érzik, ha bármit hibáznak, repülnek.

Aki ezt elviseli, az elveszíti az önbizalmát és behódol, aki pedig nem, az kitesz rövid úton, mert ő meg a bizalmát veszíti el hamar.

2023. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon erős személyiség vagy, talán másképp kellene felvezetni a mondanivalódat, lehet úgy gondolják, hogy inkább rád hagyják mint írtad vagy inkább lelépnek, mert "hárpia" nem kell nekik. :/
2023. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha kifogsz erős karaktert mint te vagy, akkor vagy ő téged harcol le, vagy vitatkoztok, vagy megértitek egymást. Úgyhogy nincs semmi veszve, de néha jó lenne " vélemény levezetés" nélkül működni.
2023. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Te esetleg voltál már ilyen helyzetben, tapasztaltál már ilyen kommunikációs helyzetet? Tudnál rá példát írni?


Nem tettek még ki soha, azt viszont el tudom képzelni, amit írtál, hogy behódol a másik. Ha ezt én váltom ki valahogy, szeretnék rajta változtatni, szóval tényleg megköszönöm, ha tudsz példát írni, hogy kicsit nagyobb rálátást nyerjek.

2023. júl. 23. 20:17
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, az 5-ös kommentelőhöz szólt a kérdés.
2023. júl. 23. 20:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfias vagy kérdező.

Ezt is sugárzó ki.

2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!