Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne legyen ennyire "alárendelt"? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy hónapja már levelezünk. Eleinte nagyon szimpatikus volt, külsőre is nagyon tetszik, okos, nagyon sokat beszélgettünk. Aztán valamiért elkezdett nyaggatni meg hisztizni. Volt, hogy pár órát nem voltam gépközelben, nyaggatott, hogy írjak vissza, meg mindjárt sírva fakad, meg ilyenek... Mondtam neki, hogy nyugodjon már el, ne legyen ilyen needy, utána megint elvoltunk egy ideig. Utána megint előjött ez a téma... Akkor elhajtottam, mert vizsgaidőszak volt és elegem lett. Most rám írt megint, kérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni, én mondtam, hogy igen. Kérdezte, hogy ráérek-e a héten. Nem írtam neki megint pár órán belül, erre megint rákezdi, hogy ez nem ilyen nehéz kérdés, meg hogy majd erre is egy hónap múlva válaszolok, meg a többi... Értem én, hogy rendszeresen kell tartani a kapcsolatot meg minden, ez teljesen jogos elvárás. De nem bírom ezt a csesztetést, fogadja el, hogy majd írok, ha tudok/akarok és attól nem fogok jobban akarni, hogy piszkál.


Szeretnék vele találkozni, meg szeretném vele ezt normálisan folytatni, de nem akarom, hogy így viselkedjen. Annyira paraszt meg mégsem lehetek, hogy benyögöm, hogy ne legyen papucs... Mit csináljak?


2018. febr. 1. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kommunikálj vele őszintén, tisztán és egyszerűen, ne várd hogy úgy viselkedjen ahogy szeretnéd ha nem tisztázod te mit gondolsz.
2018. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a barmot felejtsd el. Elmebeteg, kontroll mániás egy nőp felett,
2018. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem papucs, inkább tini. Főleg hogy fiuról van szó.


Beszélj vele tisztán és egyenesen!

F

2018. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Ezt mond el neki :)

Mert nem papucs, csak fél hogy elveszít téged....

Ilyenekre mondjuk hogy punci :)

Nekem is volt lány ismerősöm. Sokat beszélgettünk, mostanában nem ír. Írok neki. Talán válaszol egy mondatot ( két sor )

Aztán semmi. Írok neki néha pár szót de semmi válasz . Aztán nagy sokára .

" Szia , rég beszéltünk 😘 "

Na erre mi a fa...szt mondjak? Már nem érdekel, csak az fáj, hogy azt nem képes mondani. Hogy nem kíváncsi rám, nem akar velem beszélni és ennyi. Nem az fáj hogy nem ír. Hanem az hogy nincs gerinc a testében :) ahh te jó ég, milyen hajlékony lehet istenem 😂😂😂

2018. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ilyet sztornóztam, mert tiszta pszicho lett. Fél nap dolgozom, mikor este felléptem az arckönyre végig tetszikelte az összes képem, és írt hatezer üzenetet, hogy hol vagy drága stb.. Mindezt kb. két nap beszélgetés után... Szóval ő még nem annyira durva, de nem hiszem, hogy változni fog, csak rosszabb lesz. Azon akarsz mindig veszekedni, mert elszámoltat, miért nem írsz?
2018. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tyű, hát...:D Köszönöm az eddigi válaszokat.


Most próbálom neki megfogalmazni, hogy találkozunk, oké, de ezen kellene változtatni.


Ő annyira nem vészes, nem veri magát földhöz olyan gyakran, meg nem is nagyon kedvelgeti a dolgaimat, csak érzem, hogy kettőnk közül nem ő van a helyzet magaslatán és nem érzi magát velem egyenrangú félnek és ez zavar...:S


Pedig lehetne magához való esze és önbizalma is, bőven.

2018. febr. 1. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen, szerintem vele még érdemes beszélni, az én esetemben szerintem lehetetlen lett volna dűlőre jutni. Sok sikert :D
2018. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ő ilyen és idővel, a kapcsolat mélyülésével csak rosszabb lesz, követelőző, számonkérő, féltékenykedő.

Mindjárt sírva fakad -> érzelmi zsarolás, mindez egy hónap levelezés után.

Ez mesdze nem normális. Menekülj, semmi jó sem sülhet ki belőle.

2018. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit fura, de szerintem oda van érted, félt, hogy elveszít. Talizz vele, ha élőben gázos, akkor hagyd. Egy találkozót megér 🙂.
2018. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) Meglátjuk, élőben milyen lesz. :)
2018. febr. 1. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!