Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne legyen ennyire "alárendelt"? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy hónapja már levelezünk. Eleinte nagyon szimpatikus volt, külsőre is nagyon tetszik, okos, nagyon sokat beszélgettünk. Aztán valamiért elkezdett nyaggatni meg hisztizni. Volt, hogy pár órát nem voltam gépközelben, nyaggatott, hogy írjak vissza, meg mindjárt sírva fakad, meg ilyenek... Mondtam neki, hogy nyugodjon már el, ne legyen ilyen needy, utána megint elvoltunk egy ideig. Utána megint előjött ez a téma... Akkor elhajtottam, mert vizsgaidőszak volt és elegem lett. Most rám írt megint, kérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni, én mondtam, hogy igen. Kérdezte, hogy ráérek-e a héten. Nem írtam neki megint pár órán belül, erre megint rákezdi, hogy ez nem ilyen nehéz kérdés, meg hogy majd erre is egy hónap múlva válaszolok, meg a többi... Értem én, hogy rendszeresen kell tartani a kapcsolatot meg minden, ez teljesen jogos elvárás. De nem bírom ezt a csesztetést, fogadja el, hogy majd írok, ha tudok/akarok és attól nem fogok jobban akarni, hogy piszkál.


Szeretnék vele találkozni, meg szeretném vele ezt normálisan folytatni, de nem akarom, hogy így viselkedjen. Annyira paraszt meg mégsem lehetek, hogy benyögöm, hogy ne legyen papucs... Mit csináljak?


2018. febr. 1. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Legyél óvatos, irányításmániás. :(
2018. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ha nem válaszolsz rögtön még nem jelenti azt hogy nem akarsz. Egyszerűen olyan helyen voltál, ahol nem tudtál válaszolni mert nem lóg mindig a telefon a kezedbe
2018. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sose fog megváltozni, minden perceddel el kell majd számolni, ha nem írsz vissza azonnal ki fog akadni, ha nem veszed fel a telót rögtön hisztizni fog.

Hol vagy és mit csinálsz? ez rendszeres kérdés lesz. Jusson eszedbe.

2018. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 WheneverYouWant ***** válasza:

Barátnőm volt ilyen régen. Nagyban nyomtam a warcraftot és folyamatosan írt. Nyilván nem írtam neki mindig vissza mire jött a hiszti. Fogadd el az ilyen emberek nem tudják felfogni hogy a másiknak is van magánéletük.

Onnantól kezdve hogy együtt vagytok Ő egy szimbiózisnak fogja érezni ezt a kapcsolatot és mindent mindig tudni akar majd. Kivel mit hol hányas lába van neki...

Én valahogy sosem voltam ilyen hogy órákig beszéljünk a semmiről. Ha akar valamit hívjon fel, mondja el aztán tegyük le. Órákig a semmiről beszélni ráadásul több ezer forintért kiakasztott akkor teljesen és nem egy lány volt ilyen. De soha többé nem fogom ezt senkivel csinálni az biztos.

2018. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki így számon kért engem bármiben is, azt villámgyorsan leépítettem. Még ha a férjed lenne, akivel már vannak közös dolgaitok.. de így??
2018. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én menekülnék.

Ha már úgy számon kér,hogy együtt sem vagytok,mi lesz később?

Fel kell fogni,hogy van élete a másiknak, dolgozik, tanul, pihen, nem mindig a telefont nyomja.

Én is örülök,ha ismerkedésnél gördülékenyen megy a dolog, nem kell napokat várni egy válaszra.

De pár órát ki lehetne bírni,amíg a másik nem ér rá válaszolni

A találkozón persze úgyis eldől,de ha jön több jel arra,hogy irányítani akar, zsarol,el kell számolnod minden perccel majd,akkor hagyd.

2018. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!