Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mit jelent a “józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mit jelent a “józan kíváncsiskodó” megjelölés?

Figyelt kérdés
Láttam már több embernél is az alkoholfogyasztási szokásokra vonatkozóan, de még sosem hallottam ezt a kifejezést. Mégis mit takar? Milyen egy józan kíváncsiskodó? :)

2023. jún. 15. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég bénán hangzik:D

GOndolom rájöttek páran, hogy ha a profiljukba azt írják, hogy "pizza és bor forever" akkor elég nagy esélyel egy igénytelen alkoholista képe jön le, nem pedig a fancy, drága bort pörgető, szürcsölgető arisztokrata, akire próbálnak hasonlítani:D


Mondjuk önmagában már az szomorú, hogy szükség van ilyen információra ismerkedés során. Bár végülis mivel az ország egynegyede alkoholproblémákkal küzd, így érthető...

2023. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam fenn soha Tinderen, de ha tükörfordítom angolra, sober curious, lehet olyasmi, mint a bicurious?
2023. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát én se józan nem vagyok, se kíváncsiskodó. Szal rám biztos nem utal a leírás. Milyen kár, hogy nem egymást keressük:(
2023. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2es, ja, bi-kiváncsi, létezik a kifejezés, de ha jól tudom az arra utal, hogy kíváncsi a saját nemére is szexuális értelemben.

Namost... a józan-kíváncsi mit jelent így? Kíváncsi milyen piálni? Azért ezt nem olyan nehéz megoldani. Vagy pont, hogy kíváncsi milyen józannak lenni? Ígéretesnek hangzik..:D

2023. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mit jelent, nekem is magas, de annyi nevetséges félrefordítást láttam már, hogy kegyetlen.


Rákerestem most, könyv is van ezzel a címmel.



"Sober curious people may not have the intention of giving up alcohol completely but may want to cut it out for a short period of time to see if limiting alcohol intake or going completely sober in the future would be beneficial for their lifestyle."


Mindig azt hittem, nem leszek az, aki nem érti a mai világot, és imádom a címkéket, mert jobb 1 szóval elmondani valamit, mint homályosan definiálni... de ez bazmeg...

2023. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös köszi!
2023. jún. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!