Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon megjelölés láthatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megjelölés láthatóságát hogy lehet beállítani? Részletesen lenn

Figyelt kérdés

Megjelöltem párom képeken, de csak 3 ismerőse lajkolta egyiken, többin nulla, magát a bejegyzést nulla.

Elkepzelni nem tudom, hogy közel 500 ismerősből 3 lajkolja, azt is csak az első képen, amin megjeloltem. Utána még azok sem akik egyébként mindent.

Rakerdeztem, azt állítja, azt sem tudja, hol lehet ilyeneket beállítani.

Pedig elég gyanús, hogy törölte a megjelölést.

Ráment a saját oldalára, ott van a megjelölés eltávolítása mint opció.

Ez hogy?

Nem a fb érdekel ennyire, hanem hogy mennyire kamus a párom...


2020. jún. 8. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha ferfi lennek, en is kamus lennek, ha az en szokasaimtol elteroen a baratnom szerepeltetni akarna, es keptelenseg lenne megertetni vele, hogy nem akarom.
2020. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs a kép az üzenőfalán, akkor elrejtette, vagy törölte a megjelölést.
2020. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: meg lett kérdezve.

2-es: látszik neki, én is látom, meg ő is ráment tegnap a saját oldalára és látszik.

De nulla lájk. Az ismerőseitől.

2020. jún. 9. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2020. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha először nem engedélyezte, majd később igen, nem jön fel az ismerősök üzenőfalán, gacsak nem direktbe rákeresnek a párod profiljára.
2020. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt állította, hogy nem kérdezett tőle ilyet a fb, hogy engedélyezi-e.

És először rögtön az első képre jött pár lájk. Majd több nem.

Automatikusan megjelenik nála, törölte, és visszaallitotta? Vissza tudja, ha egyszer törölte a megjelölést?

2020. jún. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!