Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihúzzam a kanapét ha szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihúzzam a kanapét ha szexre számítok, vagy majd menet közben? (Hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom.


Randizgatunk, egy sárccal 30+. Én nő vagyok, ami a hálóm lesz majd valamikor az teljesen üres szoba jelenleg, felújításra vár.

Egy szobában a nappaliban élek, ahová kényelmes kanapét vettem anno, ezen alszom kihúzva, nappal összecsukva sima kanapé. Így mutat jól a nappaliban, meg az egész szoba igy néz ki jól.


Szerintem a következő randin felhivom magamhoz. Ahhoz, mondjuk h leülünk, elkezdünk belemelegedni, majd közöljem, h bocsi szállj le a kanapéról, mert kihúzom h kényelmesen elférjünk? Ahhoz h kihúzzam el kell tennem a dohányzóasztalt és a kanapé elől is el kell húznom a szőnyeget.


Tudom, lehetne kanapén is, de szűkös lenne, ha nincs a helyén a dohányzóasztal és a szőnyeg elég kusza a szoba, és remélhetőleg nem csak egy gyors numera lesz, hanem normális, talán érzelmesebb dolog.



2023. jún. 11. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na majd írd le a szitut hogy alakult. 😅
2023. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hol itt a dilemma?

Hagyd kihúzva, és mond el neki, hogy felújítás alatt a háló, nincs kedved minden nap csiki-csukizni.

Ha napokra/hetekre a kanapéra kényszerülnék, én se nyitogatnám minden nap azt a kanapét.

2023. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat a kihúzogatós tologatos részt semmikepp mert az nagyon ciki lenne 😂😂
2023. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték közben szerintem baromira illúzióromboló lenne a kanapéhúzogatás,szóval szerintem készülj előre és add elő,hogy simán csak úgy maradt,mert neked így kényelmes.Ami egyébként igaz is...😀
2023. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, en arra emlekszem, mikor egy lakasban csak pokoli eros izzok voltak, kozvetett feny szinten, es mar ekson fele vegul a felig lehuzott redony budapest fenyeivel lett, de erosen kinos es vicces volt. De aztan minden ahogy kell.
2023. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem zavarna mi szűkös vagy komfortos, helyben akárhol. 36F
2023. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Szerencsére minden jól alakul. Feljött, megmutattam a lakást neki, a hálót is, ami üres, elmondtam h itt alszom a nappaliban.

Össze volt csukva, szépen nappalisan megcsinálva. Leültünk, megcsókolt és egyből megkérdezte, h nem e húzzuk ki a kanapét?


Úgyhogy szerencsére jol jött ki a szitu, nem lett kínos.

2023. jún. 28. 21:02
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
De jo!
2023. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!