Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah álljon már meg a menet!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah álljon már meg a menet!?

Figyelt kérdés

Megittam 2 liter bort és 1 üveg pezsgőt.

Elkezdtem dugni a nőt,be voltam indulva,mint az állat,de azért a pia csak megtette a hatását,és fél óra adagolás után éreztem,hogy nem az igazi.

Most meg itt sír a csaj,hogy biztosan nem kívánom.

Én meg mondtam neki,hogy túl sokat ittam azért nem tudok ellőni,de nem hiszi el.

Szerinted?



#pi-na
2014. jan. 1. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hányd le telibe!

akkor csak elhiszi

2014. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 liter bor és egy liter pezsgő után nem tudnál összetett mondatokat sem írni.
2014. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok hányós,tök jól vagyok,áll is mint a cövek,csak ellőni nem tudok,és nem is akarok,nem fogom erőltetni.
2014. jan. 1. 01:59
 4/16 A kérdező kommentje:
van a a gépen helyesírás bu-zizó.
2014. jan. 1. 02:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek kezdtél bele?
2014. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább döngethetted.
2014. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csináljátok lovaglóba legalább te pihensz neki meg orgazmusai lesznek
2014. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nah bazz,elment lefeküdni:).

megyek iszok tovább.

2014. jan. 1. 02:04
 9/16 anonim válasza:
Én nem vagyok részeg asszem hát izé mit akartál kérdezni? na mindegy szerintem te sem vagy részeg, mert, aki részeg az olyan bamult farák. De mindegy taggyász vagy ne aggódj nincs semmi baj. De te tudod ne szomositsd a lányt bocsánat fáradt vagyok..
2014. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2liter bor és 1üveg pezsgő után ne tudna írni? Az azért vicces lenne. Azért ezek ahhoz elég gyenge italok.
2014. jan. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!