Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, te leszolìtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, te leszolìtanátok egy lányt, aki bejön nektek? Majdnem minden nap látnátok a buszon munkába menet.

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én igen, de én FÉRFI vagyok, nem fiú.
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert nem nézek ki elég jól.
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha látok valami egyértelmű jelet, hogy bejövök neki, akkor igen. Ha nem látok ilyet, akkor nem. Jelenleg ott tartunk, hogyha egy férfi nem jól próbálkozik, instant zaklatóvá minősítik.
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Na, az INCEL férgek már lepontoztak, és nyomják az önsajnáló válaszaikat.
2020. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

#4: A hármas válaszomban mi volt önsajnáltató?

Én szimplán azért nyomtam pirosat az első válaszodra, mert nevetséges volt. Nevetséges, amikor valaki jön ezzel a férfi/nő szöveggel és még nevetségesebb, amikor nagybetűvel csinálja. Jobb esetben ezt alsós korában kinövi az ember.

2020. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mivel túl sok nő tetszik külsőre.. nincs időm mindegyiket leszólítani.
2020. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, de csak egy idő után. Sokat segít ha rámmosolyog, ha valahogy érzem, hogy bejövök neki.

Én azon szoktam csodálkozni, hogy nagyon kevés az olyannő akinek "van annyi esze", hogy mosolygással próbál jelezni.

2020. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem. Azonban, ha ő szólítana le, akkor nem lennék mulya:).
2020. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Jelenleg ott tartunk, hogyha egy férfi nem jól próbálkozik, instant zaklatóvá minősítik.


ez így van, ha egy nem jópasi szólítja le a nőt az szinte tajtékzik és feljelentéssel fenyegetőzik ha el mered hívni valahová kedvesen.

2020. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!