Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihúzzam a kanapét ha szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihúzzam a kanapét ha szexre számítok, vagy majd menet közben? (Hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom.


Randizgatunk, egy sárccal 30+. Én nő vagyok, ami a hálóm lesz majd valamikor az teljesen üres szoba jelenleg, felújításra vár.

Egy szobában a nappaliban élek, ahová kényelmes kanapét vettem anno, ezen alszom kihúzva, nappal összecsukva sima kanapé. Így mutat jól a nappaliban, meg az egész szoba igy néz ki jól.


Szerintem a következő randin felhivom magamhoz. Ahhoz, mondjuk h leülünk, elkezdünk belemelegedni, majd közöljem, h bocsi szállj le a kanapéról, mert kihúzom h kényelmesen elférjünk? Ahhoz h kihúzzam el kell tennem a dohányzóasztalt és a kanapé elől is el kell húznom a szőnyeget.


Tudom, lehetne kanapén is, de szűkös lenne, ha nincs a helyén a dohányzóasztal és a szőnyeg elég kusza a szoba, és remélhetőleg nem csak egy gyors numera lesz, hanem normális, talán érzelmesebb dolog.



2023. jún. 11. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Majd menet közbe kinyitod a kanapét
Nyisd ki előre a kanapét
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
:DD
2023. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hu, ez tenyleg kinos. De megis, a kihuzott kanape tul direkt, ha nem csak azert megy fel elvileg.

En ugy kepzelem, eloszor mondjuk ugy, hogy spontan ugy szexelnek, ahogy van. Ha ezutan marad, akkor huzgalnam, pakolnek, a tobbi lenne kenyelmesen.

2023. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Várj még egy kicsit, ne sürgesd a dolgokat. Majd ha már lesztek olyanban, hogy ezt megoldjátok, együtt fogjátok megoldani.

Addig csak üljetek szépen a kanapén.

2023. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira szexelni szeretnél a következő randin, akkor hagyd nyitva a kanapét, és mondd, hogy nem szoktad minden nap összecsukni, mert jelenleg ott alszol a felújítás miatt és így felesleges. Felvetheted, hogy ha őt zavarja, akkor összecsukhatod és majd a reakciója beszédes lesz.
2023. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát a pillanat hevében nem hiszem, hogy érdekelni fog hogy van a kanapé 🙈 Hagyd ahogy szoktad
2023. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen mikor ekzdtek belejönni mondd neki, hogy mit szólnál ha csinálnánk egy kis helyet.... szerintem veszi a lapot és még segít is szétnyitni.
2023. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Én csináltam már ilyet és én mindig előre kihúztam, pedig nekem a szőnyeget meg a kávézóasztalt nem is kellett odébb húzni, engem tuti kizökkentene a pakolászás meg nem akarok ezen idegeskedni. Úgy oldottam meg, hogy normálisan nézzen ki, hogy egy szép (egyszínű, puha) takaróval lefedtem a kanapét és annyi díszpárnát tettem, ami még nem zavaró, de nem is fura annyira, hogy le van hajtva. Én így csináltam és most is így csinálnám.
2023. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Húzd ki és takard le, nem lakást venni megy. Mondd nyugodtan, hogy nincs hálód, tök üres, ez az ágyad, bocs, de itt szoktál aludni naponta, így nem csuktad össze. Filmezzetek rajta.
2023. jún. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
En allva szoktam . F
2023. jún. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha normális a csávó akkor ebből nem csinál ügyet, ezen nem kell aggódnia szerintem meg fogja érteni mi a helyzet.
2023. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!