Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 év körüli férfiak között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év körüli férfiak között is van komoly? Neten ismerkedek egy 24 évessel, komolynak tűnik. Én kicsit idősebb vagyok.. 33... Tudom, kicsit fiatal hozzám. Normálisnak, komolynak tűnik.

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

7: persze mert én csak azt akartam. Melyik 24 éves ne lenne ebben benne… :)

Kérdező: és az miért baj, ha motiválja őket a szex? Ffi és nő kapcsolatáról van szó, annak pedig alappillére…

2023. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Taliztatok már? Mert ha csak beszélgettek, akkor nagyon nagy baj, hogy te komolyra gondolsz már most.

Írt szerelmes üzeneteket, vagy mi, hogy ennyire álmodozol, előre tervezel?

24 éves szexet is akar, sőt lehet hogy csak szexet akar, főleg ha látja, leesett már neki, hogy 33 évesen miféle ábrándozó romantikus lélek vagy, milyen könnyen kapható.

Akkor akar általában! egy pasi többet, vagy komolyabbat, ha a randikból komoly kapcsolat alakul ki. És csak azt legtöbbször úgy lehet észrevenni, hogy melletted van, amikor szükséged van rá, érdeklődik sokat, kíváncsi rád tényleg, támogat = tettekben nyilvánul meg.

Attól, hogy nem a szexről beszél attól még akarhat csak azt.

Tehát a tanácsom az, hogy szállj le a földre még ma és légy inkább résen, hogy hogyan viselkedik veled szemben.

2023. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
33 évesen olyan debil vagy mint a s*gg. Bocsi, de csak így tudtam pontosan és érthetően kifejezni magam. Feltéve ha komolyan is veszem a kérdést, ugyanis egy normális 33 éves nő nem fog ilyen buta marhaságot kérdezni, majd még nagyobb butaságokat összehordani a kérdése alatt!
2023. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolatra: 20-24 éves nő

Dugásra: 18-50 éves nő


Nyilván csak magamat tudom mondani.

25/F

2023. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és jól érzitek magatok egymással. Meg kell próbálni. Lehet fog működni, lehet hogy nem. De ez nem feltétlen a koron fog múlni. 20 és 30 évesek között is van éretlen, sőt én még ismerek 40 felett is olyan férfit.
2023. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk. Volt olyan aki 45 éves volt mégis komolytalan volt. Nem lehetett vele összehozni találkozót, meg pl eltűnt ismerkedés alatt többször is. Úgyhogy nem csak a kor számít ebben.
2023. máj. 21. 15:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, persze, hogy nem, de minek előre tervezni, hogy komoly kapcsolat, amikor még randira se hívott? Majd ha túl lesztek pl. 5-8 randin, akkor esetleg reménykedhetsz.
2023. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ebben igaza van a 17-esnek. Előbb találkozni kellene, nem egyszer hanem többször és majd ott kiderül minden.
2023. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Pár napon belül találkozunk. Én arra voltam kíváncsi hogy ilyen korban mennyire komolyak, van aki komoly.
2023. máj. 21. 22:26
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Van, de azt nem fogod kiszúrni, hogy ő milyen, hogyha előre szaladsz. Ne feküdj le vele mondjuk azonnal, inkább figyeld, hogy hogyan viselkedik, mint mondd és hasonlók.
2023. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!