Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy nővel munkahelyen.

Gyönyörű szép csaj ahh.

Barátnőnek tartósra is el tudnam őt kèpzelni. Ilyen igazi romantikus érzéseket ébreszt bennem.

Udvarolok neki de nagyon nehéz eset ő.

Mert nem csak nagyon szép de ilyen jatszmàzós okos csaj is, akit körülzsonak a kanok.

Ő nagyon határozott sőt szinte már egyértelműen visszautasító másokkal.

Monduk engem is legalább 2x már visszautasított.

Viszont ez engem annyira nem izgat, neki meg ez tetszik hogy engem nem tud kizökkenteni es hogy a visszautasítasára megvonom a vállam és sertődés nélkül el tudok sétálni, hogy semmi gond.


Mert udvarolok neki, nevetünk sokat, majd randira hívom és ő visszautasítja, majd én 2-3 hét büntibe rakom ezután, ami úgy nèz ki, hogy ha összefutunk váltunk par szót es mikor nyit felém én kimentve magam távozom es hogy nem dumálok vele messengeren esténkent.

Majd idővel ő jön oda hogy mi újság, megint nevetünk sokat, ismet radira hívom es nem...

Ez lement most 2x már, de nem tört meg.

Nem ír rám alibikkel mint a többi nő a bünti alatt.

Viszont ma történt valami...

A heten fokozatosan felépítettem vele hogy egymás megerintéseben semmi különös nincs. Így egy poén után megölelem, utána persze lesem a reakciót...és visszaölelt sőt simogatta a hàtam.

Majd én megpusziltam a szájàt, aztán elkezdtem átkarolni és csókolni...amit egy ideig viszonzott, majd eltolt magàtól , elpirult, majd szó nélkül otthagyott.


Mi legyen a következő lépés?

Hétfőn találkozok vele élőben újra.


2023. máj. 12. 19:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ba zmeg...ne viccelődj...összetört a szívem 😂💔


Biztos voltam benne hogy eljön velem munka után.

Most meg időkorlát van.

Majus 31.......

És utána soha többé az életben nem fogom látni.

2023. máj. 14. 15:43
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagy baz dmeg....)
2023. máj. 14. 19:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Láttad azóta, kérdező?
szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!