Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy nővel munkahelyen.

Gyönyörű szép csaj ahh.

Barátnőnek tartósra is el tudnam őt kèpzelni. Ilyen igazi romantikus érzéseket ébreszt bennem.

Udvarolok neki de nagyon nehéz eset ő.

Mert nem csak nagyon szép de ilyen jatszmàzós okos csaj is, akit körülzsonak a kanok.

Ő nagyon határozott sőt szinte már egyértelműen visszautasító másokkal.

Monduk engem is legalább 2x már visszautasított.

Viszont ez engem annyira nem izgat, neki meg ez tetszik hogy engem nem tud kizökkenteni es hogy a visszautasítasára megvonom a vállam és sertődés nélkül el tudok sétálni, hogy semmi gond.


Mert udvarolok neki, nevetünk sokat, majd randira hívom és ő visszautasítja, majd én 2-3 hét büntibe rakom ezután, ami úgy nèz ki, hogy ha összefutunk váltunk par szót es mikor nyit felém én kimentve magam távozom es hogy nem dumálok vele messengeren esténkent.

Majd idővel ő jön oda hogy mi újság, megint nevetünk sokat, ismet radira hívom es nem...

Ez lement most 2x már, de nem tört meg.

Nem ír rám alibikkel mint a többi nő a bünti alatt.

Viszont ma történt valami...

A heten fokozatosan felépítettem vele hogy egymás megerintéseben semmi különös nincs. Így egy poén után megölelem, utána persze lesem a reakciót...és visszaölelt sőt simogatta a hàtam.

Majd én megpusziltam a szájàt, aztán elkezdtem átkarolni és csókolni...amit egy ideig viszonzott, majd eltolt magàtól , elpirult, majd szó nélkül otthagyott.


Mi legyen a következő lépés?

Hétfőn találkozok vele élőben újra.


2023. máj. 12. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tedd büntibe, úgy lesz igazán izgi.
2023. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Verj a seggére,és ne vedd eszre
2023. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Kisöreg az orrodnál fogva vezet az adott nő, és az írásod szerint okosabb nálad, és előre megtervezi a lépéseit:DD
2023. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő valami rafinált milf lesz...

Sok sikert hozzá! 😊

2023. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis játszmázás, de szerintem itt ő játszik veled. Kinek a Fortnite, kinek a Call of Duty, a nőnek meg te 🤣
2023. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnezest, ez egy regeny?
2023. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4es eltalálta.

Az.

34 éves okos rafkós és nagyon szep milf...viszont se gyerek se férj.

És nem kellett hetfőig várni, mert tegnap bementem túlórazni és ő is bejött dolgozni.


Nevettünk sokat napközben mikor odamentem stb. Főleg hogy a hetvegi meló annyi hogy semmi. Csak ott kell lenni, max nekem mint középveznek kicsit fontoskodni óránként 1x. Szóval nulla és pihi az egesz viszont a lé meg jön érte.


Szóval megvártam munka után.

És sétáltunk.

Kerdezte hogy mit fogok csinálni miután hazamentem?

Én meg-az még messze van. Jelenleg éhes vagyok. Gyere velem kérlek és üljünk be enni valahova.


Erre-köszönöm nem...otthon fogok enni.

Én-milyen egy nyuszi nő vagy te...nem randira hívtalak hanem enni.

-Félsz tőlem vagy mi?

-Nem fèlek tőled. Teged mindenki kedvel.

-nem mindenki....te pl làthatóan nem.

-de..én is kedvellek, viszont én felmondtam ezen a munkahelyen. 31.éig vagyok utána megyek hollandiába mert ott jelentkeztem egy munkára.

Ha pedig veled belemennék itt bármibe az szerintem mindkettőnken rossz lenne, mert nem fogok ebben az országban maradni.


Bukta...😕😢

2023. máj. 14. 06:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom,bár szerintem ha ő lenne az a bizonyos nagy Ő, akkor simán kapott volna az alkalmon,akkor is,ha utazni fog...
2023. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagy ő? 8as

Ki beszélt itt nagy ő ről?


Vagy más ezoterikus tévkébzetről 😂


De amit írsz azt ertem.

Viszont a felnőttek....nem nagy ő ben gondolkodnak)

2023. máj. 14. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem vagyok felnőtt,de te tudod... 😀
2023. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!