Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

A lány azt mondta, hogy el szeretne menni pizzériába. Én fizessek ki mindent? Minthogy nem okoz gondot kifizetni az ő részét is, csak nem tudom, hogy hogy működik ez.


A másik dolog pedig az, hogy már nem egyszer voltunk kint, és már 2x megemlítettem neki, és ő is már észrevette, hogy meg szeretném őt csókolni, és ő fél a csalódástól, de már bízik bennem. Mert nagyott csalódott. Megöleltem őt (erősen magamhoz húztam) jó vele. :) Megértjük egymást, és ez a legfontosabb. Talán, talán szeretne csókot, majd hogy saját magától megcsókol ha úgy fogja érezni.


Hogyan tudhatnék vele picit gyorsabban haladni? Minthogy nem szeretnék nyomulós lenni, de nagyon bejön nekem a lány, úgy megcsókolnám őt, állandóan őt simogatnám a hátát, a lábait, egyszóval szeretnék mindig a közelében lenni. Mit tegyek, hogy valami történjen? Regalább egy csók.


Tippek? Azt tereveztük, hogy elmegyünk a határba kocsival, és valahová leállok, és elmegyünk sétálni. Természetesen nem kell a szexre gondolni, mert nem olyan lány, és én sem vagyok olyan fiú, aki az ágyba szeretné őt. 5x voltunk kint.



Mit javasoltok? Köszi.


2019. dec. 28. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy csalódás érte, akkor hova akarsz te "picit gyorsabban haladni"? Türelem szóról még nem hallottál?

Kommunikáció is ismeretlen számodra szerintem, mert nem biztos, hogy a tettek lennének a jó megoldás, sokkal inkább a beszélgetés, hogy a gátak felszabaduljanak.

Érezze, hogy fontos vagy neki, hogy törődsz vele, hogy tiszteled a döntését, hogy nem kapkodtok, ismerve az ő múltját és ezt te megérted.


A pizzát szerintem fizesd nyugodtan.

2019. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13:46: Olyan dolgokat tudott meg a volt barátjától, ami teljesen őt lefagyasztotta, de túl lépett rajta, nem bánkódik rajta ami volt az volt, és a jövőre néz, hogy mi lesz. Én türelmes vagyok, de 5x voltunk kint kedves válaszoló. Sokan itt azt írtátok, hogy csak barátként tekint rám, ami nem lennék ebben teljesen biztos. Az egy rész, hogy azt mondta, hogy csak barát akar velem lenni, semmi több, hogy szeretne egyedül lenni, de most már tudom, hogy miért mondta ezt, mert fél, hogy úgy fog járni mint most nemrég. Egyetlen csók sem esett még, egyetlen csók sem. Azt is megírtam neki, oké, tiszteletben tartom a döntését, de ha fogja várni a csókot és nem lesz, akkor ne legyen csalódás a vége, vagy ne hogy fordítva legyen ez. Én eddig vártam csókot, okés nem volt. Félreértés végett nem írogattunk tovább, de aztán megbeszéltük ami történt. Most őszintén megmondom neked, hogy nem gondolok előre, hogy mi lesz, lesz-e csók, mert mindig úgy van az, ahogy eltervezed, az soha se jön ki. Úgyhogy próbálok nem a csókra koncetrálni, hanem a lányra, hogy jól érezze magát velem.



A komunikáció nem ismeretlen számomra, komunikálunk mindenről, jól megértjük egymást. Milyen gátak? Hogy gondolod ezt? Hogyan szabaduljanak fel a gátak? Tudom hogy gondoltad, de mit akarsz ezzel mondani?



Vettem neki rózsát, csokit. Figyelmes vagyok, ami nagyon tetszik neki ez szintén.



Mennyi időt adjak ennek az egésznek? :) 1 hónapja tartsuk a kapcsolatot.

2019. dec. 28. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja tartjátok a "kapcsolatot", amibe már a csak barátok lehetünk, és a volt pasi is belépett, mint tényezők. Nem akar ez a lány tőled semmit!
2019. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

14:04: Miből gondolod, hogy nem akar semmit tőlem a lány? Bár most teljesen bizonytalanná válltam. Igen a volt pasija szerette volna visszaszerezni a lányt, de a lány nem akart tőle semmit, és megint csalódott benne.



Próbálok nem beleélni ebbe az egészbe, de komolyan nem akar tőlem semmit a lány? Csak nehogy bolondít, már csak attól félek.

2019. dec. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!