Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falhoz szorító technika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falhoz szorító technika tényleg működik?

Figyelt kérdés
Filmekben láttam, hogy így hívnak el egy lányt randira, vagy megkérdik lesz-e a barátnője. A technika az, hogy a falhoz közel szorítod, és az egyik kezeddel egyfajta korlátot tartassz, hogy ne tudjon könnyen kitérni. Ezzel az a cél, hogy a lány meglepődik/megijed és igent mond mielőtt átgondolná. Ez a valóságban is működhet? Próbálta valaki? Nőként/lányként meg mit gondoltok erről?

#ismerkedés #szerelem #randira hívás #falhoz szorító technika
2023. ápr. 28. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
* magának se akarna
2023. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
#49 És szerinted egy ilyen nőnek egészséges a szexualitása? Mert szerintem nem, mint ahogy a szexben erőszakos férfiaknak sem. Mielőtt még rám olvasnák a prűd jelzőt, szeretném jelezni, hogy nem vagyok az, de ha én azt venném ésszre magamon, hogy szeretem ha szexuális szituációban erőszakoskodnak valem vagy én éreznék késztetést arra, hogy valakivel egy ilyen szituációban erőszakoskodjak, akkor nem az lenne az első gondolatom, hogy hát ez szuper, meg akarom élni a vágyaimat, szoríts a falhoz most azonnal, Béla, hanem megpróbálnám feltárni annak az okait, hogy én miért vágyok a kiszolgáltatott, megalázó szexuális helyzetre, amiben amúgy tök könnyű rossz élményeket szerezni, tök könnyű olyan helyzetbe kerülni, amiben kihasználnak stb. Ha kell, szakemberhez is elmennék, mert tök egyértelmű, hogy hosszú távon az ilyen szexualitás nem szolgál engem És ahhoz sem tudnék asszisztálni, ha mondjuk a párom azt kérné, hogy alázzam meg a szexben, mert oké, hogy erre vágyik, de elég ha félrecsúszik valami a kommunikációban, és tök könnyen kellemetlen élményt okozhatok neki, amit nyilván nem akarok. Ez szerintem sokkal összetetteb kérdés annál, hogy azt mondjuk rá, hogy mindenki csinálja azt, amire vágyik.
2023. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
0%

Igazából teljesen mindegy, hogy ismerek 1fb erőszak fétises apakomplexusos valószínűleg eléggé sérült nőt aki szereti ha erőszakosak vele, de ti állítottátok azt, hogy ez SENKINEK nem jön be… csak erre reflektáltam, hogy ebben valójában nincs igazatok, ha én ismerek egyet, akkor valószínűleg nem ő az egyettlen egy ilyen nő.

Tehát de! Vannak olyan nők akik szeretik ha erőszakosak velük.

Egyébként a hölgyemény egy stripper, és csillogó szemmel mosolyogva meséli asszonykámnak az olyan szexuális kalandjait, amit mi normális emberek nemi erőszaknak hívunk… neki meg tetszik, sőt imádja.

2023. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pontosítsunk a 46-os által írt kommenten, bár szerintem teljesen egyértelmű, de a nehezebb felfogásúak kedvéért: egy MENTÁLISAN ÉP, NORMÁLIS nő sem vágyik arra, hogy AKARATA ELLENÉRE erőszakoskodjanak vele. Így már jó?

Attól, hogy vannak mentálisan sérült nők, akik esetlegesen vágynak rá még csak véletlenül sem jelenti, hogy úgy kell nyitni minden nő felé, hogy falhoz szorítom és kierőszakolom belőle a randit. 🤦🏻‍♀️ Főleg, hogy jó eséllyel a nők döntő többsége egyáltalán nem vágyik ilyesmire, az a néhány kivétel miatt meg elég beteges dolog az összes nő felé így közelíteni.

A kérdező meg egy igazi gusztustalan, erőszakos féreg, akit jól meg kéne csapkodni, akkor talán nem annyi konzekvenciát tudna levonni a 6 oldalnyi egyöntetű kommentáradatból, hogy "jóvaan akkor majd két kézzel szorítom a falhoz, nem csak eggyel". Beteg állat és még neki áll feljebb. Remélem egyszer emberére talál, aztán olyan alaposan helyreteszik, hogy többet még csak hasonló se fog eszébe jutni.

2023. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
97%
Énnörök, hogy vannak ilyen férfiak mint a kérdező, az ilyenek miatt, nekünk normálisaknak sokkal nagyobb a választási lehetőségünk :D
2023. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
Köszönom #46-os. Végre egy őszinte és igaz válasz, erre vártam. Továbbra is várom a megerősítő válaszokat, arra hogy ez a módszer igenis működik és megéri alkalmazni. Akinek van akár a saját tapasztalatait is leírhatja. Egyúttal bátorítok mindenkit a módszer alkalmazására, mert a válaszok alapján van remény.
2023. máj. 11. 20:42
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz 1 db trollválaszt (az se kizárt hogy magad szopkodod másik regről ahogy ez itt általános :D) és egyből örömködsz, halleluja, szabad az út az erőszakhoz, így kell ezt csinálni. Hat csináld, remélem egyszer ott is maradsz.
2023. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Te hulye vagy, mar ne is haragudj. 55 valasz szolt arrol, hogy nem, nem.mukodik. egy ember irta, hogy ismer egyvalakit, aki ezt szereti, te erre batoritasz embereket, hogy nyugodtan eroszakoskodjanak nokkel. Remelem egyszer valaki jol t@kon rug.
2023. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%

"Egyúttal bátorítok mindenkit a módszer alkalmazására, mert a válaszok alapján van remény."


Szereted, ha tökön rúgnak? Részese leszel benne.

Mellesleg hiába mond félelmében igent, nyilván nem fog elmenni a randira.

2023. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

"egy ember irta, hogy ismer egyvalakit, aki ezt szereti"


100% biztos vagyok benne, hogy ő is csak akkor szereti, ha egyébként vonzódik az illetőhöz. Ha nem, akkor jöhet a tökön rúgás.

2023. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!