Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falhoz szorító technika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falhoz szorító technika tényleg működik?

Figyelt kérdés
Filmekben láttam, hogy így hívnak el egy lányt randira, vagy megkérdik lesz-e a barátnője. A technika az, hogy a falhoz közel szorítod, és az egyik kezeddel egyfajta korlátot tartassz, hogy ne tudjon könnyen kitérni. Ezzel az a cél, hogy a lány meglepődik/megijed és igent mond mielőtt átgondolná. Ez a valóságban is működhet? Próbálta valaki? Nőként/lányként meg mit gondoltok erről?

#ismerkedés #szerelem #randira hívás #falhoz szorító technika
2023. ápr. 28. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félreértelmezte a srác a helyzetet. Egyből az "Így jártam anyátokkal" egyik részének haláli jelenete ugrott be, amikor Barney tanít csajozni egy srácot :D

(a három kezdő módszer, ha fel akarunk szedni

egy nőt a bárban--> Szigeteld el a barátaitól,

Párbeszédben szólítsd a nevén, Törd le az

önbizalmát!)

- Helo! A nevem Randy, és a tiéd?

- Haley!

- Haley! Milyen szép név! Haley! Haley! Gyere csak

Haley!

- Oké!

- Haley, te rusnya, vén k@rva.


:D

2023. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű reakció: szelíd mosollyal térddel tökön.
2023. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Így kell az ilyet kezelni:


[link]


De az is jó önvédelmi technika hogy ha elég a távolság hozzá és elég biztos vagy magadban, akkor térddel tökön rúgni. Azért kell hogy biztos legyél az erődben mert ha nem fáj neki eléggé akkor neked esik. De ha nagyon erőset kap akkor odakap, jó eséllyel össze is rogy, na az az a pillanat amikor támadható a feje. Megfogni, a falba verni és elszaladni.

2023. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy "tökön rugnálak" képleteswn, hogy nem választ akarnál inkább a randi meghívásra.

Exkaratés voltam talán még emlékszem egy két leszerelő technikára.


De csak simán a karod alatt kimásznék aztán fenékbe billentenélek hogy ott a randi partnered veled szembe ugy hivjak fal ő ugyis megértő és bármit elmondhatsz neki nem fog visszaszólni.

2023. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
* képletesen
2023. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%
#34 igen, először is a kibújás, főleg egyszerű ha csak az egyik oldalon támasztja a falat. De ez a seggberúgás se rossz. Meg a fogát is otthagyhatja a falon ;)
2023. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
81%
36-os pacifista vagyok nem bántok amugy de egy ilyennél amikor az ember intim terébe másznak első az hogy kihátrál az ember vagy ellöki magától ha tudja utána érzékelhető hogyha nem akar bántani akkor védekezni se kell.
2023. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
23%

Két oldalról támasztva is lelehet huppani gyorsan és azzal össze tudja zavarni az ember a másikat aztán gyorsan kibujni onnan.


De ez attol is fugg mennyire simult rá az a másik mert ha ugy tapadt ra mint csiga az aszfaltra na akkor talán pacifista megoldas hogy megkeresi a legcsikisebb pontjat ami ugye epp szabadon van es azzal is kizokkented ha az se akkor is vannak olyan technikák amivel a két karját engedésre ösztönzöd.

2023. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erre vonatkozott, az önvédelmi technikáktól KÉREM KÍMÉLJENEK. De az jó ötlet, hogy hatékonyabb mind a két kézzel a falat támasztani. A továbbiakban aki technikákat akar bemutatni az nekem írja le, pl. ha egy ilyen őrülttel találkozok mint a 33as vagy a 34es, hogy tudom őket hatástalanítani.
2023. máj. 10. 20:50
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

#39

az őrült 33 és 34 vagyok 🤗 Már amennyiben őrültség az hogy a sarokba (jelen esetben falhoz) szorításból való menekülőutakat ismertetem, amiket nem én találtam ki, hanem olyan önvédelmi technikák amiket oktatnak.

De ha téged ez csak arra sarkall hogy "oké akkor ezentúl két kézzel szorítom a falhoz mert az egy mellől kibújna", akkor nagyon remélem hogy állon fejelnek, vagy tökön rúgnak és a fejed a falba verik és akkor talán észhez térsz.

2023. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!