Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falhoz szorító technika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falhoz szorító technika tényleg működik?

Figyelt kérdés
Filmekben láttam, hogy így hívnak el egy lányt randira, vagy megkérdik lesz-e a barátnője. A technika az, hogy a falhoz közel szorítod, és az egyik kezeddel egyfajta korlátot tartassz, hogy ne tudjon könnyen kitérni. Ezzel az a cél, hogy a lány meglepődik/megijed és igent mond mielőtt átgondolná. Ez a valóságban is működhet? Próbálta valaki? Nőként/lányként meg mit gondoltok erről?

#ismerkedés #szerelem #randira hívás #falhoz szorító technika
2023. ápr. 28. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vicces 39 kérdező, hogy te erőszakoskodsz, te vagy az agresszor, te korlátoznád le az áldozatod mozgását, és ezek után te akarnád őt hatástalanítani 🤡🤡
2023. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
És mindez a "randizás" alkategóriában. Ahh, parádés 🤣
2023. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
94%
Ja bocs, nem 33 és 34 hanem 33 és 36 voltam.
2023. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

40-es te csak a 33-as vagy.


Én vagyok a 34-es, 35-ös, 37-es és a 38-as.


Kérdező direkt írtam védekezési technika tippeket annak a hölgynek akit sarokba akarsz szorítani.


Vagy huppanjon le, vagy csavarja ki a kezed, vagy gáncsoljon és akkor hiába támasztod, vagy a kezeden nyomjon egy olyan pontot ami a támasztást segíti úgy garantáltan elengeded a falat vagy ha bántó vagy akkor védekezzen tökön rúgással, vagy ugye a két kezed a kezével lökje ki belső fogás technikával és még lehetne sorolni.


Ha egyik se sikerül akkor kiabáljon jó hangosan hogy segítség hívjanak rendőrt, vagy míg támasztod a falat tárcsázza a két kezével közötted a rendőrséget, vagy mondja azt hogy nemi beteg vagy leszbi.

2023. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez amit írsz ez zaklatás, és a nők undorodnak azoktól a pasiktól akiket te írtál, ahogy írták már többen is.


A bukás útján jársz. Ezt úgy mondják, hogy Bukó!

2023. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
3%
Sok nő, a két kezét összetenné azért, hogy valaki falhoz szorítsa…
2023. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%
46- tevedsz, egy no sem vagyik erre.
2023. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, úgy ágyékon rúgnám a delikvenst, hogy utána mást szorítana.
2023. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
13%
47 te tévedsz, személyesen ismerek olyat, aki kimondottan arra gerjed, ha erőszakos a férfi.
2023. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

49-es ismersz egy darab pszihésen beteg erőszak fétises nőt. Az nem egyenlő a női nem képviselőivel akik nem akarják, hogy falhoz szorítsák.


Ahhoz nyuszi az illető, hogy odamenjen a hölgyhöz és randira hívja, mint ahogy az uriemberek szokták, akik tudják mit akarnak.


A kérdező nem tudja mit akar, mert ha tudná, akkor magának se akarnak rendőri intézkedést zaklatás miatt.


A kérdező vagy troll vagy vannak problémák nála, netalántán túl sokszor utasították vissza, de szerintem csak troll.


A kérdező nem úriember, ha az lenne nem írna ilyen kérdést, hanem tudná, hogy ismerkedjen úriember módjára.

2023. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!