Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falhoz szorító technika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falhoz szorító technika tényleg működik?

Figyelt kérdés
Filmekben láttam, hogy így hívnak el egy lányt randira, vagy megkérdik lesz-e a barátnője. A technika az, hogy a falhoz közel szorítod, és az egyik kezeddel egyfajta korlátot tartassz, hogy ne tudjon könnyen kitérni. Ezzel az a cél, hogy a lány meglepődik/megijed és igent mond mielőtt átgondolná. Ez a valóságban is működhet? Próbálta valaki? Nőként/lányként meg mit gondoltok erről?

#ismerkedés #szerelem #randira hívás #falhoz szorító technika
2023. ápr. 28. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
98%
A heréket ilyen esetben célszerű védeni, mert egyből oda fogod kapni a térdest :D Ilyen idétlen kérdést se olvasok sűrűn, de ezen most megakadt a szemem F/29
2023. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy működik, de a büntethetőség határát súrolja.
2023. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttam ilyen szituációban egy férfit és egy nőt, a nő jól láthatóan kellemetlenül érezte magát, próbált kibújni a férfi karja alatt, de a csávó mindig úgy mozdult, hogy ne tudjon kibújni, közben meg röhögcsélt a nőn. Rá is szóltam, hogy ezt azért nem kellene, vegye már észre, hogy milyen kellemetlen helyzetbe hozza a csajt. Amíg a csávó nekem mentegetőzzött, hogy de hát ő csak egy találkát kért, a nő addig úgy elhúzott a helyszínről, hogy öröm volt nzéni.
2023. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
90%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😓😓
2023. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy első randin így az arcomba állsz, gondolkozás nélkül lefújlak paprikasprayvel, aztán meg is rugdoslak. Te normális vagy amúgy? Mit képzelsz te magadról, hogy kontroll alatt tartod, meg megijed és igen mond. Szerinted megoldás kikényszeríteni az ilyesmit? Felfoghatatlan, hogy milyen fogyatékosok vagytok, őszintén nem érdekel a nyomorod, hogy képtelen vagy emberi kapcsolatra. De már kezditek átlépni a határokat.
2023. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
A film nem a valóság! Ráadásul a "romantikus" filmek nagyrésze romantizált bántalmazó kapcsolat (a bántalmazó kapcsolat nem a pofonnál kezdődik). Nem, nem válik be. Mégha igent is mond, mert annyira megijed, a büdös életben többé nem látod. De a többség vagy kitér, kibújik, vagy olyat alád térdel ijedtében, hogy összeesel 🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
A börtönben majd megtudod.
2023. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ez egy kicsit erőszakosabb, de nem pont ez jönne be a nőknek? Sok nő a bünöző tipusú, konditerembe járó, bunkó verőembereket szereti. Egy ilyen gesztussal a nő látná rajtam ezt a "férfiasságot".
2023. ápr. 28. 13:44
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jön be a nőknek (se a férfiaknak), ha valaki erőszakos, tolakodó velük szemben és tudatosan próbálja őket megijeszteni.

Nem tudom eldönteni, hogy provokátor vagy, vagy egyszerűen a szüleid nem tanítottak meg az alapvető emberi normákra.

2023. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezektől akarunk szabadulni, akiket idealizálsz.
2023. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!