Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mit gondoltok? Arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit gondoltok? Arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Csak azért nem fogok talizni 1 lánnyal akit iszonyatosan szeretek és megkedveltem, mert előttem volt már 3-4 randija, nekem meg még egy sem soha, mert bunkó vagyok. És mivel nem léptem előbb, most van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint.. Pedig csókolóztak. Én meg már azért sem fogok vele találkozni, pedig elhívtam tegnap, ugye mekkora szemétláda vagyok? Én köc*ög :D:D
2010. okt. 8. 22:02
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

15:14

Megpróbáltam, de nem fogok erőszakoskodni, ha neki a másik srác kell akkor mit csináljak? Ha akar még valamit majd jelentkezik, én befejeztem. :S

2010. okt. 10. 15:15
 42/50 anonim ***** válasza:

Noshát elolvastam itt mindent és énis hozzászólnék..

Csakis a te bajod, ha ilyet csinálsz és szereted ezzel magadat fogod kínozni, őt biztos nem ha már volt mással és csókolóztak is.. elkéne menned és bátornak lenned stb. hogyha szereted és még a tied is lehetne a lány..

de ahogy így olvastam a világnézeted érdekes ember lehetsz.. kíváncsi vagyok hány éves vagy beszélgetnék veled szívesen, biztos nem unatkoznék :D

2010. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

15:18

Amikor formában vagyok akkor biztosan nem unatkoznál.

Egyébként látjátok? Ez is mennyire idegesítő. Amiket leírtam, mind bennem lapultak és ha nem fejtem ki őket, akkor fele ennyit nem írtok, hiszen csak egy "agyhalott" vagyok.. Hány ilyen szituációt puskázhattam/puskázhattok ti is el és fogtok is elpuskázni ha nem tudjátok kimutatni azt amit akartok... Gáz, nagyon gáz. :D

2010. okt. 10. 15:22
 44/50 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket nem fogok elpuskázni az biztos, de te máris elpuskáztál egyet.. és te vagy a gáz.. utolsó voltam
2010. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
:D Ja hogy most te tényleg azt hitted, hogy rád mondom, hogy gáz. Na mind1. Én a szituációra értettem nem rád, de ahogy gondolod.
2010. okt. 10. 15:26
 46/50 anonim ***** válasza:

Tudom jól, hogy a szituációra értetted. És amint írtam, csak te fogsz emiatt szenvedni, hogyha még megsem próbáltad.



Egy szóval sem mondtam, hogy olyan intelligens lennék. De gondolom egy percig sem gondolkodtatok el olyan dolgokon, hogy mi is valójában a boldogság, hogy egyáltalán mi értelme, (mert voltam már az) de mulandó dolog és felesleges ezt hajkurászni, gondolom ti sem kezdtek el úgy egy társasjátékot, hogy előre tudjátok, hogy nem győzhettek.


a kerédésben ezt írod:

van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint..


tehát van nála esélyed jobb lenne ha elmennél és legalább megpróbálnád emiatt is, és sok esélyed lenne nyerni, főleg hogyha szereted máris boldog lennél.. de ha nem próbálod meg akkor élj csak a saját kis világodban nekünk nem bajunk, a csajnak sem, egyedül neked.


Tudok neked ajánlani 1 könyvet: Müller Péter: Boldogság

Én még nem olvastam el, de tervezem.. kölcsönözd ki valahol szerintem biztos találnál benne értelmes dolgokat.


Ui:bocs ha rosszul fogalmaztam/elírtam valamit.

2010. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

15:36

De ő is más tészta, nem is tudja mit akar igazából. Na mind1 a helyzet másmilyen, mint ahogy gondolod.

Az előadód pedig ismerem akit írtál, csak én megnéztem már más előadóknak a véleményét ugyanazokról a dologról és micsoda meglepi, merő ellentmondás. Érdekes lehet egy ilyen olvasmány, de meg kell alkotni (vagy nem) a saját nézőpontot is. :\

2010. okt. 10. 15:42
 48/50 anonim ***** válasza:
Akkor írd le nekem privátba a helyzetet, vagy akármit.
2010. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

15:43

Felesleges hidd el, minden úgy jó ahogy jelenleg teszem. Ha meg nem hát akkor tanulok belőle. :)

2010. okt. 10. 15:44
 50/50 anonim ***** válasza:
Jé, milyen szimpatikus és értelmes kérdező. De azért a csajokkal ne legyél direkt hazudós, mert lehet hogy épp hozzád hasonlít, és nem úgy működik hogy a bunkók tetszenek neki.
2019. febr. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!