Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mit gondoltok? Arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit gondoltok? Arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Csak azért nem fogok talizni 1 lánnyal akit iszonyatosan szeretek és megkedveltem, mert előttem volt már 3-4 randija, nekem meg még egy sem soha, mert bunkó vagyok. És mivel nem léptem előbb, most van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint.. Pedig csókolóztak. Én meg már azért sem fogok vele találkozni, pedig elhívtam tegnap, ugye mekkora szemétláda vagyok? Én köc*ög :D:D
2010. okt. 8. 22:02
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
És most elhúzok aludni, mielőtt még bekattannék.
2010. okt. 8. 23:22
 12/50 anonim ***** válasza:
66%
Csak az a gond, hogy House intelligensre lett megalkotva. Te meg...hát, érted.
2010. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
64%
House valóban zseniális de te meg sem közelíted. Azt meg ne akard már eldönteni hogy más életének mi értelme. Saját magad cáfolod meg hiszen az előbb még szídod az embereket aztán meg saját magad is itélkezel. A sajátodéról gondolhatsz amit akarsz, de ne irigyeld azt aki jól érzi mgaát. :)
2010. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
60%
Teh jó isten ezt mien fáradék írta ki?:D nagyon agykárosultnak kell lenni ehhez..há ki a faszt izgat az ien?:D dugd fel magadnak barom arcú :D nem izgat szentem senkisem mekkora genny vagy :Dfogyatékos teh jó ég :D genetikai hulladék az ien ...nah szal csak enyit tömören :D UI:X volt cinket kaptáll öreg szal... balfax vagy :) erre vállaszolnod sem kell égés...
2010. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy olyan intelligens lennék. De gondolom egy percig sem gondolkodtatok el olyan dolgokon, hogy mi is valójában a boldogság, hogy egyáltalán mi értelme, (mert voltam már az) de mulandó dolog és felesleges ezt hajkurászni, gondolom ti sem kezdtek el úgy egy társasjátékot, hogy előre tudjátok, hogy nem győzhettek..
2010. okt. 9. 09:52
 16/50 A kérdező kommentje:
És igen most olvasom, hogy kissé félreérthetőn írtam, elhívtam de nem tegnapra, hanem valamikorra, csak most lemondom...
2010. okt. 9. 09:54
 17/50 A kérdező kommentje:
00:04 Hogy megy a suli? :P
2010. okt. 9. 10:00
 18/50 A kérdező kommentje:

23:49 Szidom az emberi fajt ÉS ítélkezem is. Méghozzá azért, mert a társadalom papíron úgy van felépítve, mintha 1 nagy család lennénk, ahol mindenki mindenkinek segít. Természetesen ez nem igaz, mindenki lesz@r mindenkit, ÉN IS, pedig nem kellene.. Ha meg már ez az igazság, akkor papíron is legyen ez..

És nem arról van szó, hogy egy kis nyomorék lennék, nyugodtan kiélhetném magam ezzel a külsővel, de mégsem teszem, mert van 1 világnézetem, ilyen egyszerű.

Nem kell reagálni ha nem akartok, csak valahová le szerettem volna írni.

2010. okt. 9. 10:08
 19/50 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek a kérdezővel a bunkóknak jutnak a jó csajok, nézzétek meg a Bunkó vagyok,így hóditok filmet, igaz hogy csak egy film de van benne igazság szóval legyetek mind bunkók XD
2010. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom a világnézeted, semmi bajom nincs vele. Te nem fogadod el másét. Maradj a saját kis világodban és hagyj ott másokat is. Ne szólj bele máséba. Hiszen úgyuis azt mondod hogy lesz*rjuk egymást... Én is lesz*rom az embereket magaomon és a szeretteimen kívül. De na akarják nekem megmondani hogy mi az igazság meg a tuti, mert arról van saját elkézelésem, és a te elképzelésed semmi vel sem felsőbbrendű.
2010. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!