Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mit gondoltok? Arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit gondoltok? Arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Csak azért nem fogok talizni 1 lánnyal akit iszonyatosan szeretek és megkedveltem, mert előttem volt már 3-4 randija, nekem meg még egy sem soha, mert bunkó vagyok. És mivel nem léptem előbb, most van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint.. Pedig csókolóztak. Én meg már azért sem fogok vele találkozni, pedig elhívtam tegnap, ugye mekkora szemétláda vagyok? Én köc*ög :D:D
2010. okt. 8. 22:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

14:00

De ez már ellentmondás. Ha pl jársz valakivel, akkor a te világnézeted szerint gondolkodsz róla, ő meg az ő világnézete szerint rólad, és minden vita abból fog fakadni, amikor a két világnézet ütközik, ergó máris rá akarja tukmálni az egyik a másikra. (ezért baromság minden kapcsolat is)

2010. okt. 9. 14:24
 22/50 anonim válasza:
Nem kell, hogy másik emberrel azonos legyél, csak légy ÖNMAGAD!Az pedig,hogy arrogáns vagy néha jó, viszont többnyire rossz tulajdonság.Szerintem ha szereted akkor ne játszd a "nagymenőt", hanem találkozz vele.
2010. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
nem az a baj,hogy arrogáns vagy,hanem,hogy agyhalott
2010. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

14:29

Nem. Még mozognak az agytekervények, csak rossz dolgokat részesítenek előnyben és az idő is gyorsan telik.

2010. okt. 10. 14:39
 25/50 anonim ***** válasza:

Azt írtad kedves kérdező idézem : MI értelme belekezdeni egy társasjátékba amiben úgy is vesztesz?


Akkor most áll le és gondolkozz

Elmondok neked valamit: Nem mindenkinek csupa ragyogás és boldogság az élete senki sem boldog mindig mindenki szomorú néha De ha Ilyen csőlátással élsz akkor menj és öld meg magad mivel: Mi értelme úgy élni ha tudod hogy a végén úgy is meghalsz? Ide nem kellennek depisek vagy tudatlanok

2010. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

14:41

Lenyűgöző. Tényként kezelni egy nézőpontot arról amiről azt sem tudod, hogy micsoda, mintha valami nagy dolog lenne. Ez még a vallásosok vallásvédelmező meséjénél is izgisebb.

Mintha a komcsi diktatúrában lennénk "nem kellenek ide olyanok akiknek van saját véleménye"

Remélem azért este el tudsz aludni sírás nélkül.

2010. okt. 10. 14:50
 27/50 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ezzel nem mondtál semmit az én feltevésemhez. Ne kifogásokat keress arról hogy az élet mien kegyetlen miért nemtudsz megszerezni egy lányt vagy hogy miért félsz odamenni hozzá de kiváncsi lennék arra is hogy hány éves vagy
2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Mindenki irracionális néha. Körülbelül úgy támadtok engem, mintha soha nem szabadna hibáznom és tökéletesnek kellene lennem. Egyébként is hány filozófiai kötet szól mellettem és ellenem? Körülbelül ugyanannyi, felesleges kiválasztani egyet és kikiáltani igaznak, mintha minden olyan egyszerű lenne.
2010. okt. 10. 14:53
 29/50 anonim ***** válasza:
És nem ez nem arrogancia valaki belenézhetne egy kézikönyvbe és megkereshetné az arrogancia jelentését
2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Neked komoly problémáid vannak. Az ilyenek szoktak ámokfutásba és lövöldözésbe kezdeni az egyetemeken..én félek tőled..
2010. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!