Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mit gondoltok? Arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit gondoltok? Arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Csak azért nem fogok talizni 1 lánnyal akit iszonyatosan szeretek és megkedveltem, mert előttem volt már 3-4 randija, nekem meg még egy sem soha, mert bunkó vagyok. És mivel nem léptem előbb, most van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint.. Pedig csókolóztak. Én meg már azért sem fogok vele találkozni, pedig elhívtam tegnap, ugye mekkora szemétláda vagyok? Én köc*ög :D:D
2010. okt. 8. 22:02
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

14:53

A kor nem számít, ha valaki az egész életét azzal tölti, hogy reggel felkel, bemegy a helyi gyárba, majd este hazamegy aludni, és ugyanez 60éven keresztül, nem olvas, nem érdekli semmi, akkor semmit nem fog szellemileg fejlődni, és hiába 60éves. És van aki egyfolytában tanul, van világnézete stb.stb. és mondjuk csak 20 vagy 30 éves, akkor sokkal magasabb szinten áll annál a 60 évesnél, hiába fele annyi idős csak. Racionalizmus..

Sokszor ellentmondok magamnak ez igaz, de ebben a világban mi nem ellentmondás?

2010. okt. 10. 14:57
 32/50 anonim ***** válasza:
És szívesen megismerkednék veled és szívesen megtudnék rólad többet is hogy miért gondolkozol így
2010. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Igazad van ebben a világban olyan sok az ellentmondás hogy az már hihetetlen de meg kell találni a középutat különben értelmét veszti az életed
2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem kezdenék ámokfutásba egy egyetemen sem, én inkább az vagyok aki lesz@rja ki mit gondol. :) Ezért is mondtam, hogy egy húron pendülök Gregory bácsival a kitalált karakterrel, jó neten talán picit kedvesebb vagyok, csak most ez a csaj.. és kitört belőlem, szóval értetek..
2010. okt. 10. 14:59
 35/50 anonim ***** válasza:
nem értünk:)
2010. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

15:00

Látod ez is egy ellentmondás. Ha egy b@zdmeggel reagálok elkönyvelsz idiótának. De így már érdekes idióta vagyok akivel megismerkednél és mindez nem következett volna be ha nem erőltetem meg magam azzal, hogy kifejtem itt a véleményemet. Hmm nem is ellentmondás, inkább.. mi is? :D

2010. okt. 10. 15:03
 37/50 anonim ***** válasza:
szerintem erről annyi ideig lehetne beszélgetni hogy télleg nem lenen elég egy élet hozzá :)
2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

15:05

És felesleges is, egyszerűen el kell ismerni, hogy minden CSAK nézőpont kérdése, és csak arra tukmáld rá a nézőpontodat, aki hagyja, illetve akit befolyásolni akarsz. Nem olyan bonyolult..de mégis az.

2010. okt. 10. 15:07
 39/50 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek téged valamilyen szinten én is ilyen vagyok. A különbség annyi, hogy direkt nem gonoszkodok másokkal, te a többi stimmel.


Régebben, 14-17 évesen mindig azon fáradoztam, hogy másoknak a kedvére tegyek, hogy rám számíthatnak, és a többi. Gondoltam, ha ezt kapják tőlem, majd én is ezt kapom vissza tőlük. Kib@szott nagy lóf@szt. Mikor egyik nagyon közeli barátom szúrt hátulról mellbe, onnantól kezdve megváltoztam. Ez 18 éves koromban volt. Azóta b@szok bele, ki mit gondol rólam, ki fog rosszallani ha ezt vagy azt csinálom. Lesz@rom, csinálom, amit akarok, nem fekszek le senkinek. Persze mint mondtam, nem lettem nagyképű f@sz, nem sértegetek, vagy bántok másokat, a régi kapcsolataim is ugyanúgy megmaradtak, szerintem ők észre sem vették, hogy megváltoztam. Csak azt, hogy már nem teperek náluk. Ez a valamelyest önzőnek titulálható viselkedés rendkívüli mértékben megnövelte az önbizalmam, természetesen vigyázok, hogy ne billenjen át nagyképűségbe. De a magabiztosság olyasfajta sérthetetlenséget, támadhatatlanságot sugároz, hogy már nem gázolnak át rajtam az emberek.


Összességében, nem feltétlenül rossz, amit csinálsz sajnos a világban a könyöklő társadalom dominál, csak magadra számíthatsz. Ezt szerintem jól csinálod, ami szerintem nem jó, hogy direkt gonoszkodsz, és b@szol ki másokkal.

2010. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
és a csajjal vége megmondtad neki? de ha szereted akkor vele tegyél kivételt legalább...
2010. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!