Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mit gondoltok? Arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit gondoltok? Arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Csak azért nem fogok talizni 1 lánnyal akit iszonyatosan szeretek és megkedveltem, mert előttem volt már 3-4 randija, nekem meg még egy sem soha, mert bunkó vagyok. És mivel nem léptem előbb, most van valaki akivel nagyon kedvelik egymást, de vele sem érzi igazán jól magát elmondása szerint.. Pedig csókolóztak. Én meg már azért sem fogok vele találkozni, pedig elhívtam tegnap, ugye mekkora szemétláda vagyok? Én köc*ög :D:D
2010. okt. 8. 22:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
100%

Azt hiszem erre mondják, hogy "köszönjük Emese"..

Most arrogáns voltam?

2010. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

22:04

Nem, csak uncsi.

2010. okt. 8. 22:05
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
ha így folytatod szüzen halsz meg
2010. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szánalmas. Minket nem érdekel, te viszont csak szenvedni fogsz ha szereted. Úgy kell neked. Jó buta vagy.
2010. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Csak elegem van már ebből, amikor jó voltam akkor senki rám sem nézett meg levegőnek néztek. Amikor meg bunkó vagyok akkor vagyok "jófej". Szánalmas az emberi faj, de attól még érdekes és izgi.
2010. okt. 8. 22:10
 6/50 A kérdező kommentje:
Na, mi lesz a megkövezéssel? Annyira vártam már, hogy megérkezzenek azok akik azt hiszik, hogy van értelme az életüknek, akik azt hiszik, hogy valami maradandót alkotnak és álszent kegyes hazugságokkal teszik az agyukat nap mint nap, hogy azok majd jól leszólnak.
2010. okt. 8. 22:35
 7/50 A kérdező kommentje:
Na mindegy, Doktor House marad a legjobb barátom, vele legalább egy hullámhosszon vagyok.. :)
2010. okt. 8. 22:52
 8/50 anonim ***** válasza:
te tudod,hogy érzed jól magad...de ha a csajmásokkal is randizgat, de te meg szerelmes vagy belé, akkor nem vele basztál ki...kitalálod, kivel?
2010. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
ja, most nézem, hogy House-hoz hasonlítod magad, így már értem... ő is egy azkéta, önsanyargató, folyamatosan szenved és ebben jól érzi magát... az arrogáns, cinikus viselkedés csak az amit a külvilág felé mutat, belül nagyon érzékeny ember, magas érzelmi intelligenciával
2010. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

23:01

Így van, vele tudok azonosulni... Nem találok élőben olyan embert, akivel annyira egy hullámhosszon lennék mint vele, csak hogy ő kitalált én meg nem, nekem a sz@rabb.

2010. okt. 8. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!